Vokietijos taurė: į kitą etapą žengė "Bayern" ir "Schalke" klubai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Vokietijoje buvo sužaistos antrojo turo šalies taurės („DFB-Pokal“) rungtynės.

„Allianz“ stadione susitiko čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai ir „Hannover“. Kelialapį į kitą etapą rezultatu 4-1 iškovojo Josepo Guardiolos auklėtiniai.

Pirmajame kėlinyje krito trys įvarčiai. Pirmasis šiame susitikime pasižymėjo Thomas Mulleris, o po dešimt minučių rezultatą padvigubino Claudio Pizarro.

Kėlinio pabaigoje viltis, pakovoti dėl pergalės „Hannover“ klubui sugrąžino Didieris Ya Konanas, tačiau antrajame kėlinyje dar po įvartį pelnė Thomas Mulleris bei sykį pasižymėjęs Franckas Ribery.

Kituose susitikimuose pergales šventė, „Eintracht“, „Ingolstadt“, „Kaiserslautern“, „Saarbrucken“, „Schalke“, „Freiburg“ bei „Union“ futbolininkai.