"Liverpool" futbolininkai be didesnio vargo įveikė lygos autsaiderius (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijoje sužaisti du VI-ojo "Premier" lygos turo susitikimai.

Pergalę išvykoje iškovojo Brendano Rodgerso treniruojama "Liverpool" ekipa, kuriai nesugebėjo pasipriešinti paskutiniąją vietą užimantis "Sunderland" klubas.

Pirmasis įvartis krito 28-ąją minutę, kuomet po kampinio pasižymėjo rezultatyviausias komandos žaidėjas Danielis Sturridge'as.

Vėliau tas pats puolėjas atliko ir rezultatyvų perdavimą, kurį puikiai išnaudojo po diskvalifikacijos sugrįžęs Luisas Suarezas.

Antrajame kėlinyje "raudonųjų" pergalei iškilo pavojus, kuomet po tolimo smūgio iš toli Emmanuele Giaccherini pasiuntė kamuolį į Simono Mignolet ginamus vartus.

Tašką rungtynėse 89-ąją minutę padėjo antrąjį savo įvartį įmušęs L.Suarezas, kuriam ir vėl talkino D.Sturridge'as.

Kitame susitikime "Norwich City" ekipa išvykoje 1 - 0 įveikė "Stoke City" futbolininkus.

Pirmadienį VI-ąjį turą užbaigs "Everton" ir "Newcastle" tarpusavio akistata.