"Monaco" iškovojo dar vieną pergalę Prancūzijos čempionate © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijoje buvo žaidžiamos IX-ojo šalies "Ligue 1" pirmenybių rungtynės.

"Monaco" futbolininkai namuose 2 - 1 įveikė "Saint-Etienne" ekipą ir laikinai padidino atotrūkį nuo PSG klubo iki trijų taškų.

15-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Yannickas Ferreira Carrasco, tačiau antrajame kėlinyje Romainas Hamouma rezultatą išlygino.

Rungtynių pabaigoje, 87-ąją minutę, pergalę Monako klubui išplėšė Lucasas Ocamposas.

Pergalę taip pat šventė ir "Lille" ekipa, 3 - 0 įveikusi "Ajaccio" futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams mušė P.Souare, I.Gueuye ir S.Kalou.

Penktadienį vykusiame mače "Bastia" 4 - 1 nepaliko vilčių "Lorient" ekipai. Vieną iš įvarčių įmušė buvęs "Juventus" futbolininkas Milošas Krasičius.