"Chelsea" išplėšė pergalę prieš "Norwich", "Arsenal" ir "Spurs" prarado taškus © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijoje buvo žaidžiami keturi VI-ojo turo susitikimai.

"Norwich" klubas po permainingos kovos savų žiūrovų akivaizdoje turėjo pripažinti Londono "Chelsea" pranašumą.

Jau 4-ąją minutę į priekį Jose Mourinho auklėtinius išvedė saugas Oscaras, tačiau aikštės šeimininkai aktyviai atakavo varžovų vartus.

Atsitiesti jiems pavyko 68-ąją minutę, kuomet smūgiu galva Petrą Čechą nuginklavo Anthony Pilkingtonas.

Nepaisant Chriso Hughtono auklėtinių pastangų, 85-ąją minutę jie praleido įvartį po greitos "Chelsea" kontratakos.

Tuomet po Alexanderio Tettey klaidos bei vartininko Johno Ruddy neužtikrinto žaidimo pasižymėjo Edenas Hazardas.

Netrukus tašką rungtynėse padėjo po keitimo pasirodęs Willianas, įspūdingu smūgiu pasiuntęs kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Kitame susitikime "Southampton" ekipa namuose 2 - 0 įveikė "Swansea City" pasipriešinimą.

Įvarčius nugalėtojams mušė Adamas Lallana ir Jay'us Rodriguezas.

"West Bromwich" futbolininkai, namuose priėmę Londono "Arsenal" ekipą, savo varžovams niekuo nenusileido ir sužaidė lygiosiomis 1 - 1.

Šeimininkai pirmavo po pirmojo kėlinio pabaigoje įmušto Claudio Yacobo įvarčio, tačiau antrajame rezultatą išlygino Jackas Wilshere'as.

Sostinės derbyje užfiksuotas netikėtumas - "Tottenham" savų žiūrovų akivaizdoje patyrė pažeminimą prieš "West Ham United" futbolininkus.

Samo Allardyce'o auklėtiniai net 3 - 0 sutriuškino Andre Villlas-Boaso kariauną ir iškovojo tris svarbius taškus.

Įvarčius nugalėtojams mušė Winstonas Reidas, Ricardo Vaz Te ir Ravelis Morrisonas.

Po 6 turų čempionate ir toliau pirmauja "Arsenal" ekipa su 16 taškų, už jos žengia "Liverpool" (16 tšk.), trečioje ir ketvirtoje vietose rikiuojasi "Chelsea" ir "Southampton" futbolininkai surinkę po 14 taškų.