"Napoli" iškovojo triuškinamą pergalę, "Juventus" palaužė "Milan" futbolininkus © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijoje buvo sužaisti aštuoni VI-ojo "Serie A" pirmenybių turo susitikimai.

Triuškinamą pergalę namuose iškovojo Rafaelio Benitezo treniruojama "Napoli" ekipa, pasiuntusi net 4 įvarčius į "Livorno" vartus.

Pirmajame kėlinyje įvarčius mušė Gornas Pandevas bei Gokhanas Inleras, antrajame pasižymėjo Jose Callejonas ir Marekas Hamšikas.

Kitame susitikime "Udinese" 2 - 0 įveikė "Cagliari" pasipriešinimą. Pergalę šeimininkams lėmė Danilo bei Antonio Di Natale tikslūs smūgiai.

Centrinėse turo rungtynėse titulą ginantys Turino "Juventus" futbolininkai po permainingos kovos įveikė "Milan" klubą.

Massimiliano Allegri auklėtiniai jau 1-ąją minutę įsiveržė į priekį po Sulley Muntari įvarčio.

"Juventus" ekipa neužtruko rezultato išlyginti - 15-ąją minutę pasižymėjo Andrea Pirlo.

Persverti rezultatą šeimininkams pavyko tik 69-ąją minutę, kuomet puikų įvartį įmušė Sebastianas Giovinco.

Netrukus skirtumą padvigubino į tuščius vartus po baudos smūgio kamuolį įmušęs gynėjas Giorgio Chiellini.

Šiokią tokią intrigą atgaivino iš toli 89-ąją minutę pasižymėjęs S.Muntari, tačiau Antonio Conte auklėtiniai pranašumo iš savo rankų neišleido.

Mače tarp "Lazio" ir "Fiorentina" futbolininkų įvarčių įmušta nebuvo.

Po 7 turų čempionate pirmauja "Roma" futbolininkai, surinkę 21 tašką, už jų rikiuojasi "Napoli" ir "Juventus" klubai (19 tšk.)