A.Conte: išgyvenome dešimties minučių košmarą © Eurofootball.lt
Po patirto fiasko žurnalistų apsuptas Antonio Conte išliko santūrus.

Turino „Juventus“ treneris neieškojo kaltų po patirto skaudaus pralaimėjimo Florencijos „Fiorentina“ ekipai rezultatu 4-2.

Praėjusiame „Serie A“ pirmenybių ture Italijos čepionai dar iki pertraukos susikrovė dviejų įvarčių pranašumą, tačiau per 14 minučių sugebėjo praleisti keturis įvarčius be atsako.

„Manau, kad rungtynių eiga buvo mūsų rankose. Kontroliavome kiekvieną varžovų žingsnį. Netgi antrajame kėlinyje sukūrėme keletą puikių progų įvarčiams pelnyti“, – strategas kalbėjo po rungtynių kalbėjo.

„Tada įvyko kažkas netikėto ir nepaaiškinimo. Pralaimėjome rungtynes, kuriose buvome aiškūs lyderiai. Kaip tai paaiškinti? Viskas paprasta – per 10 minučių niekais pavertėme visą darbą, kurį įdėjome prieš ir per rungtynes. Atleidome vadžias ir „purpuriniai“ pelnė keletą keistų įvarčių. Iki pat 70 minutės aikštėje dominavo „Juventus“. Toks tas futbolas. Negalime atsipalaiduoti nė sekundei“.

„Mums telieka pasimokyti iš tų dešimties minučių. Pernai Florencijoje turėjome žymiai daugiau vargo, tačiau sugebėjome iškovoti lygiasias“, – prisiminimais dalijosi A. Conte. – Aš ir toliau kartosiu, jog šie metai bus itin sunkūs“.

Ateinantį trečiadienį UEFA Čempionų lygoje „Juventus“ surems ginklus su Madrido „Real“ ekipa.