Čempionų lyga: "Borussia" palaužė "Arsenal", "Milan" namuose atsilaikė prieš "Barcą" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį tradiciškai tęsiasi UEFA Čempionų lygos grupių etapas, kuriame sužaistos dar aštuonerios rungtynės.

Šiandien Europos stadionuose vyko E-H grupių susitikimai. Klubai be didesnių staigmenų užbaigė 3-ąjį turą.

Daugiausiai žiūrovų dėmesio sulaukusi dvikova tarp Londono „Arsenal“ ir Dortmundo „Borussia“ pasibaigė pastarųjų minimalia pergale, 1-2.

Pirmasis į priekį svečius iš Vokietijos išvedė Henrikas Mkhitaryanas, tačiau Arsene‘o Wengero auklėtiniams rezultatą pavyko išlyginti besibaigiant pirmajam kėliniui, kuomet po gynėjų klaidos Olivieris Girould pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Antrajame kėlinyje aikštėje su kamuoliu dominavo „kanonieriai“, tačiau šia situacija jie nesugebėjo pasinaudoti ir 82-ąją minutę Robertas Lewandowskis padėjo galutinį tašką.

Kitos ir taip pat įdomios rungtynės įvyko „San Siro“ stadione, kur vietos „Milan“ susitiko su „Barcelona“. Nugalėtojas šioje poroje nepaaiškėjo ir komandos išsiskyrė taikiai.

Pirmieji į priekį kiek netikėtai įsiveržė šeimininkai. 9-ąją minutę po puikaus Kaka perdavimo pasižymėjo jo tautietis Robinho.

Vis dėlto, ilgai laukti „Barcos“ atsako neprireikė – 24-ąją minutę Lionelis Messi nuginklavo Marco Amelią, o per likusį laiką pasižymėti nepavyko nei vienai ekipai.

Tuo tarpu Jose Mourinho vadovaujama Londono „Chelsea“ išvykoje be didesnio pasipriešinimo nugalėjo Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkus.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Edenas Hazardas bei du sykius pasižymėjęs Fernando Torresas, kuris įvarčius pelnė 5-ąją ir 69-ąją minutę.

Pergales antradienį vykusiuose mačuose taip pat šventė Madrido „Atletico“, Glazgo „Celtic“, Sankt Peterburgo „Zenit“ ir „Napoli“ klubai, o Bukarešto „Steaua“ bei „Basel“ susitikimas baigėsi lygiosiomis.