12 turas: "A lygoje" pergales šventė svečiai © Eurofootball.lt
Pasibaigus pertraukai dėl rinktinės varžybų trečiadienį toliau tęsėsi kovos "A lygos" čempionate. 12 turo varžybose visas pergales iškovojo svečiai - nugalėjo visas pirmaujančių komandų trejetas bei sostinės klubai "Žalgiris" ir "Vilnius".

Pirmosios dienos varžybos vyko Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione, kur dėl stadiono Klaipėdoje rekonstrukcijos "Šilutė" priemė lygos lyderį Panevėžio "Ekraną". Rungtynių šeimininkai netikėtai pirmavo po 6 minutę įmušto N.Mačiulio įvarčio, ir V.Kavaliauskui skirtumą išlyginus rezultatas nesikeitė iki antro kėlinio vidurio.

Šilutiškių pasipriešinimą 67 minutę palaužė A.Kučio įvartis, netrukus vėl pasižymėjo V.Kavaliauskas. Mačo pabaigoje M.Bagužis įsimušė į savo vartus, o D.Saulėnas pridėjo dar vieną įvartį, taigi "Ekranas" sutriuškino varžovus ir iškovojo eilinę pergalę.

Aštuoniais taškais nuo "Ekrano" atsilieka "Kaunas", atsigavęs po dviejų nesėkmingų turų iš eilės ir išvykoje minimalia persvara įveikęs gerą seriją pastaruoju metu turėjusią Marijampolės "Sūduvą". Pergalingą įvartį kauniečių komandai įmušė I.Zelmikas.

Kovą dėl trečios vietos laimėjo Klaipėdos "Atlantas", kuris Vilniuje nugalėjo "Vėtrą". Uostamesčio ekipos gretose pasižymėjo du puolėjai - R.Žvingilas ir A.Laurišas. Šeštoje pozicijoje išlieka "Žalgiris", privertęs pasiduoti Kėdainių "Nevėžį" dviejų įvarčių persvara. Įvarčius žalgiriečiams pelnė I.Morinas ir V.Lemežis.

Į septintą vietą pakilo "Vilnius", išvykoje vienintelio M.Pankos įvarčio dėka nugalėjęs antrą mačą atnaujintame namų stadione žaidusius "Šiaulius" ir su 16 taškų aplenkęs "Sūduvą". Beje Vilniaus žaidėjai antrą rungtynių kėlinį žaidė dešimtyje nes 45 minutę iš aikštės buvo pašalintas kamerūnietis P.O.Bakalagas.

Turnyrinė lentelė

12 turo statistika

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadionas, 137 žiūrovai
"%c00141" 1 - 5 "%c00033"
6' [1 - 0] Nerijus Mačiulis
8' [1 - 1] Vitalijus Kavaliauskas
67' [1 - 2] Aurimas Kučys
70' [1 - 3] Vitalijus Kavaliauskas
90' [1 - 4] Mindaugas Bagužis (į savo vartus)
90' [1 - 5] Dainius Saulėnas

"Šilutė": Stonys; Gaurilovas, Bagužis, Žaliūkas, Užkuraitis; Andriekus, Česnulis (61' Šmitas), Miklinevičius (79' S.Malinauskas), Butkus (79' T.Kazlauskas); Mačiulis, Juška

"Ekranas": Grybauskas; Klimavičius, Banevičius, Paulauskas, Skroblas; Savėnas, Kučys (86' Rimavičius), Petrauskas (82' Mykolaitis), Tomkevičius; Kavaliauskas, Lukšys (82' Saulėnas)

Šiaulių miesto stadionas, 1300 žiūrovų
"%c00222" 0 - 1 "%c00140"
9' [0 - 1] Mindaugas Panka

45' P.O.Bakalag ("Vilnius") pašalintas iš aikštės

"Šiauliai": Žutautas; Tučinskij, Lunskis, Oriol, Krukovski, Juodeikis; Balčiūnas (55' Daniličevas), Kavolis (63' Vasilkov), Smilginas (46' Siciūnas), Šidlauskas; Butavičius

"Vilnius": Kijewski; Sokolovas, Artiomovas, Kazlauskas, Jagminas; Panka, Radavičius, Katsitadze (46' Astrauskas), Lukša, Barbosa; Bakalag

Marijampolės miesto stadionas, 1300 žiūrovų
"%c00125" 0 - 1 "%c00030"
40' [0 - 1] Irmantas Zelmikas

"Sūduva": Padimanskas; Grigas, Gvildys, Veikutis, Klevinskas, Čigladze; Butkus, Adomaitis (54' Devetinas), Afanasenka (80' Braga), Uselis; Radzinevičius

"Kaunas": Kurskis; Sanajevas, Zelmikas, Regelskis, Kančelskis; Barevičius, Papečkys (90' Kšanavičius, Kvaratskhelia, Poderis; Beniušis (83' Ivaškevičius), Velička

Vilniaus "Vėtros" stadionas, 300 žiūrovų
"%c00123" 0 - 2 "%c00124"
55' [0 - 1] Rimantas Žvingilas
63' [0 - 2] Aivaras Laurišas

"Vėtra": Merkelis; Žudys, Sasnauskas, Raliukonis, I.Steško; Butrimavičius, Preikšaitis (68' Lukoševičius), Rinkus, Vaneikis (64' A.Steško); Kochanauskas (79' Šernas), Blažys

"Atlantas": Valius; Deveika, Maciulevičius, Žukauskas, Gnedojus; Petreikis (61' Tautvydas), Žernys, Bartkus, Veseljevas (89' Žigutis); Laurišas, Trakys (46' Žvingilas)

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadionas, 105 žiūrovai
"%c00231" 0 - 2 "%c00032"
57' [0 - 1] Igoris Morinas
67' [0 - 2] Virmantas Lemežis

"Nevėžis": Jazokas; Khubutia, Rabikauskas, Klimakovas, Stančius (73' Jurevičius); Juknevičius (15' Petrusevčius), Adomaitis, Kestenis, Olišauskas (61' Popovas); Činikas, Stankevičius

"Žalgiris": Malinauskas; Mikuckis (46' Sorokinas), Gražiūnas, Tereškinas; Stonkus, Šilo, Lemežis, Bezykornovas, Osipovič (76' Dovkša); Jašurek, Morinas