"Barcelona" be vargo išvykoje nugalėjo "Celta" vienuolikę (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį Ispanijoje buvo sužaistos pirmosios "Primera" čempionato XI-ojo turo rungtynės.

Vigoje susitiko "Celta" prieš "Barceloną". Lengvą pergalę rezultatu 0-3 iškovojo Gerardo Martino auklėtiniai.

Pirmajame kėlinyje į šeimininkų vartus krito vienas įvartis. Dar 9-ąją minutę katalonus į priekį išvedė Alexis Sanchezas.

Antroji rungtynių dalis ir toliau sėkmingiau klostėsi svečiams iš Barselonos, kurie po Cesco Fabregaso taiklaus padidino pranašumą, nors įvartis buvo užskaitytas vartininkui Yoelui.

Galutinį tašką 55-ąją minutę padėjo tas pats C.Fabregasas, kuris po puikaus Lionelio Messi perdavimo nuginklavo varžovų vartininką.

"Barca" po šių laimėtų rungtynių prieš antroje vietoje esantį Madrido "Atletico" klubą įgijo 4 taškų pranašumą, tačiau pastarieji yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

Kitose rungtynėse Barselonos "Espanyol" sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Malaga" vienuolike.