"Atlantas" ir toliau lipa ant kulnų "Žalgiriui" - triuškinanti pergalė namuose © Eurofootball.lt
Trečiadienį Lietuvoje buvo sužaistos vienerios „SMScredit.lt A lygos“ XXXIII-ojo turo rungtynės.

Klaipėdoje susigrūmė vietos „Atlantas“ prieš Alytaus „Dainavos“ ekipą. Triuškinančią pergalę rezultatu 0-5 iškovojo Konstantino Sarsaniyo auklėtinai.

Pirmajame kėlinyje į varžovų vartus krito du įvarčiai. Pirmasis dar 18-ąją minutę šeimininkus iš Klaipėdos į priekį išvedė puolėjas Evaldas Razulis, o rezultatą kėlinio pabaigoje padidino Donatas Kazlauskas.

Vos prasidėjus antrajam kėliniu Gediminas Kruša pasiuntė dar vieną įvartį į varžovų vartus ir taip užvirtino „Atlanto“ pergalę.

Vis dėlto, uostamiesčio ekipai tokio rezultato nepakako ir 51-ąją minutę tas pats E.Razulis dar kartą nuginklavo Donatą Mikočiūną, o mačo pabaigoje galutinį tašką padėjo Dovydas Virkšas

Sidabrą po 11 metų užsitikrinę klaipėdiečiai dar nepraranda vilties likti pirmoje vietoje. Po šios pergalės „Atlantas“ nuo lygos lyderio Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka 5 taškais.

Alytaus „Dainava“ 0 – 5 Klaipėdos „Atlantas“
18‘ [0 – 1] E.Razulis
45‘ [0 – 2] D.Kazlauskas
47‘ [0 – 3] G.Kruša
51‘ [0 – 4] E.Razulis
89‘ [0 – 5] D.Virkšas