Italija: "Juventus" bei "Napoli" šventė pergales, "Milan" ir "Lazio" išsiskyrė taikiai © Eurofootball.lt
Trečiadienį vakare Italijoje buvo žaidžiami aštuoni "Serie A" pirmenybių X-ojo turo susitikimai.

Užtikrintą pergalę namuose iškovojo Turino "Juventus" futbolininkai, net 4 - 0 sutriuškinę "Catania" ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Arturo Vidalis, Andrea Pirlo, Carlosas Tevezas ir Leonardo Bonucci.

Viename iš centrinių turo susitikimų tarp "Fiorentina" ir "Napoli" klubų pergalę šventė Rafaelio Benitezo auklėtiniai.

Jose Callejonas išvedė į priekį neapoliečius išvedė 12 minutę, tačiau 26-ąją 11 metrų baudinį realizavo Giuseppe Rossi.

Vis dėlto, 36-ąją minutę Driesas Mertensas sugrąžino persvarą R.Benitezo auklėtiniams ir ją komanda išsaugojo iki pat finalinio teisėjo švilpuko. Be to, abi ekipos mačą baigė nepilnų sudėčių.

Kitame favoritų mūšyje tarp "Milan" ir "Lazio" ekipų buvo užfiksuotos lygiosios rezultatu 1 - 1.

54-ąją minutę Kaka išvedė į priekį Massimiliano Allegri auklėtinius, tačiau 72-ąją Mickaelis Ciani išlygino rezultatą.

X-asis turas ketvirtadienį vakare pasibaigs maču tarp "Roma" ir "Chievo" ekipų.