Anglijos lygos taurėje į kitą etapą iškopė "Tottenham" bei "Man City" klubai (burtai) © Eurofootball.lt
Trečiadienį vakare Anglijoje buvo žaidžiami dar du "Capital One Cup" turnyro aštuntfinalio susitikimai.

Tik po pratęsimo pergalę prieš "Newcastle United" ekipą iškovojo Manuelio Pellegrini treniruojami "Manchester City" futbolininkai.

Per pagrindinį rungtynių laiką nesugebėjus pramušti varžovų gynybos, tą pavyko padaryti 99-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Alvaro Negredo.

Tašką susitikime padėjo Edinas Džeko, įvartį įmušęs 105-ąją minutę, todėl 11 metrų baudinių serijos išsiaiškinti, kuri komanda stipresnė, neprireikė.

Kitame mače Londono "Tottenam" ekipa namuose susitiko su "Hull City" futbolininkais.

16-ąją minutę į priekį "Spurs" išvedė Gylfi Sigurdssonas, tačiau antrajame kėlinyje rezultatas tapo lygus, mat nuo Brado Friedelio kamuolys atsidūrė šeimininkų vartuose.

Pagrindinio laiko komandoms neužteko, todėl veiksmas persikėlė į pratęsimą.

99-ąją minutę į priekį netikėtai įsiveržė "Hull City" ekipa, kurios gretose pasižymėjo Paulas McShane'as.

Šeimininkai nenuleido rankų ir 108-ąją minutę dar kartą išlygino rezultatą po Harry Kane'o įvarčio.

Per likusį laiką įvarčių įmušta nebuvo, todėl kelialapio į ketvirtfinalį likimas turėjo paaiškėti per 11 metrų baudinių serijoje.

Užsitęsusią seriją rezultatu 8 - 7 laimėjo "Tottenham" ekipa ir prasimušė į turnyro ketvirtfinalį.

"Newcastle" 0 - 2 "Man City"
99' [0 - 1] A.Negredo
105' [0 - 2] E.Džeko

"Tottenham"* 2 - 2 "Hull City"
16' [1 - 0] G.Sigurdsson
53' [1 - 1] B.Friedel (į savus vartus)
99' [1 - 2] P.McShane
108' [2 - 2] H.Kane
* - laimėjo po 11 m baudinių serijos

Po rungtynių taip pat buvo ištraukti ir ketvirtfinalio burtai. Šio etapo susitikimai bus žaidžiami gruodžio viduryje.