"Atletico" šventė pergalę, o "Villarreal" namuose patyrė pralaimėjimą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį Ispanijoje buvo sužaistos keturios "Primera" čempionato XI-ojo turo rungtynės.

"Granada" savo tvirtovėje priėmė svečius iš Madrido. Pergalę rezultatu 1-2 iškovojo antroje vietoje žygiuojantys "Atletico" futbolininkai.

Pirmąjį įvartį nugalėtojų gretose pelnė Diego Costa, kuris 38-ąją minutę kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė nuo 11 metrų žymos.

Antrąjį įvartį šiame susitikime pelnė Davidas Villa, kuris taip pat pasižymėjo po 11 metrų baudinio. Vis dėlto, Idionas Jude Ighalo mačo pabaigoje sušvelnino rezultatą, tačiau nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Kitose rungtynėse "Villarreal" namuose turėjo pripažinti Madrido "Getafe" pranašumą. Įtikinamą pergalę rezultatu 0-2 iškovojo Ispanijos sostinės ekipa.

Svečių komandoje pimasis pasižymėjo Ciprianas Marica, o galutinį tašką per pridėtą teisėjo laiką padėjo Pablo Sarabia, kuomet rezultatyvų perdavimą atliko Pedro Leonas.

Verta paminėti, kad dar 39-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas "geltonųjų" centro gynėjas Pablo Iniguezas.

Sevilijoje ir Bilbao mieste taip pat buvo sužaistos dvejos rungtynės. "Athletic" su "Elche" sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis, o "Real Betis" ir Valensijos "Levante" akistata baigėsi be įvarčių.