Liverpulio derbyje - dramatiškos lygiosios, Londono klubai iškovojo pergales (VIDEO) © Eurofootball.lt
XII-asis Anglijos "Premier" lygos turas prasidėjo tikru desertu futbolo mėgėjams.

"Goodison Park" stadione žiūrovai susirinko stebėti 221-ojo Liverpulio miesto derbio tarp šeimininkų "Everton" ir "Liverpool" ekipos.

Rungtynes geriau pradėjo Brendano Rodgerso vadovaujami "raudonieji", jau 5-ąją minutę išsiveržę į priekį po to, kai visiškai laisvas kampinio metu buvo paliktas Philippe Coutinho.

Ilgai šia persvara "Liverpool" ekipa nesidžiaugė, mat "irisų" krašto saugas Kevinas Mirallasas 8-ąją min. išlygino rezultatą.

19-ąją min. persvarą B.Rodgerso auklėtiniams baudos smūgiu sugrąžino puolėjas Luisas Suarezas. Po šio įvarčio žaidimas kiek aprimo.

Tačiau ramu buvo ne iki rungtynių pabaigos. 72-ąją minutę rezultatą dar kartą išlygino "Everton" ekipa. Po šiokios tokios sumaišties baudos aikštelėje įvartį įmušė Romelu Lukaku.

Tas pats belgas po 10 minučių įmušė dar vieną įvartį, šįkart - smūgiu galva po kampinio.

Vis dėlto, Roberto Martinezo auklėtiniai persvaros neišsaugojo, nes po keitimo pasirodęs Danielis Sturridge'as nuginklavo vartininką Timą Howardą 89-ąją minutę.

Vėliau vykusiame susitikime Anglijos čempionato lyderiai Londono "Arsenal" namuose be didesnio vargo palaužė trečioje vietoje iki šio turo žengusius "Southampton" futbolininkus.

22-ąją minutę į priekį "kanonierius" po grubios Arturo Boruco klaidos išvedė Olivieris Giroud, kuris antrajame kėlinyje 11 metrų baudiniu užtikrino Arsene'o Wengero auklėtinių pergalę.

Pergalę išvykoje šventė Michaelo Laudrupo "Swansea City" futbolininkai, įveikę "Fulham" ekipą rezultatu 2 - 1. Tokiu pačiu rezultatu namuose "Newcastle" palaužė "Norwich City" klubą.

Vakariniame susitikime Londono "Chelsea" ekipa išvykoje neturėjo problemų su "West Ham United" futbolininkas ir įveikė juos rezultatu 3 - 0.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė saugas Frankas Lampardas, vieną pridėjo brazilas Oscaras.