"Villarreal" šventė užtikrintą pergalę, "Valencia" ir toliau klumpa (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijoje sužaistos trejos "Primera" čempionato XIV-ojo turo rungtynės.

Valensijoje susitiko šeimininkė "Levante" ekipa prieš šį sezoną puikius rezultatus demonstruojančią "Villarreal". Užtikrintą pergalę rezultatu 0-3 iškovojo "geltonieji".

Pirmasis įvartis į varžovų vartus krito 13-ąją minutę, kuomet nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Bruno Soriano.

Kiek vėliau, antrajame kėlinyje įvarčius, kurie užtvirtino svečių komandos pergalę pelnė Ikechukwu Uche (74 min ir 89 min).

Po šios pergalės "Villarreal" futbolininkai savo sąskaitoje turi 27 taškus ir išlieka ketvirtoje vietoje.

Kitose rungtynėse "Valencia" klubas patyrė eilinį pralaimėjimą. Savo aikštėje "Elche" futbolininkai minimaliu skirtumu nugalėjo "šikšnosparniai".