"Milan" ir "Juventus" šventė pergales, "Roma" bei "Inter" prarado taškus © Eurofootball.lt
Sekmadienio popietę Italijoje buvo sužaisti XIV-ojo "Serie A" pirmenybių turo susitikimai.

Pergalę išvykoje iškovojo bei nesėkmių seriją nutraukė Masimilliano Allegri treniruojami "Milan" futbolininkai.

"Rossoneri" svečių tvirtovėje 3 - 1 įveikė "Catania" futbolininkus, kurie mačo pradžioje buvo įsiveržę į priekį.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Mario Balotelli, Ricardo Montolivo ir Kaka. Varžovai rungtynes baigė dešimtyje.

Pergalę iš savo rankų paleido kita madų sostinės ekipa. "Inter" futbolininkai sužaidė lygiosiomis 1 - 1 su "Sampdoria".

Freddy Guarinas 18-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau varžovų saugas Renanas 89-ąją minutę išplėšė tašką Genujos ekipai.

Pergalės skonį jau pamiršo ir "Roma", išvykoje išplėšusi tik tašką prieš "Atalanta" klubą. Davide'o Brivio smūgis išvedė šeimininkus į priekį, o Kevinas Strootmanas sostinės klubą nuo pralaimėjimo išgelbėjo 90-ąją minutę.

Vėlesniame mače Antonio Conte vadovaujami "Juventus" futbolininkai tik pačiame mačo gale išplėšė pergalę prieš "Udinese" ekipą.

90-ąją minutę į varžovų vartus kamuolį pasiuntė ispanas Fernando Llorente.

Dar du XIV-ojo turo susitikimai bus žaidžiami pirmadienį. "Lazio" ekipa priims "Napoli" ekipą, o "Fiorentina" stos į kovą su "Hellas Verona".