Vokietijoje A.Novikovas padėjo savo klubui išplėšti lygiąsias (VIDEO) © Eurofootball.lt
Vokietijos Bundeslygos antrajame divizione dvyliktoje vietoje žengiantis „Aue“ klubas su Arvydu Novikovu iškovojo lygiąsias 1:1 (0:1) išvykoje su „Paderborn“ klubu.

Šeimininkai pirmavo po Jenso Wemmerio įvarčio 32-ąją mačo minutę, tačiau antrajame kėlinyje Arvydas Novikovas išplėšė klubui lygiąsias.

Lietuvis stojo prie kamuolio mušti baudos smūgio ir gražiu smūgiu į vartų kampą 78 minutę pelnė įvartį.

Tai buvo jau trečiasis A.Novikovo įvartis per 8 sužaistas rungtynes. Po 16-os turų „Aue“ komanda su 20 taškų (6 perg., 2 lyg., 8 pral.) rikiuojasi dvyliktoje turnyro lentelės vietoje. Nuo pirmaujančios „Cologne“ ekipos ją skiria dešimt taškų.