Karaliaus taurė: "Barcelona" išvykoje šventė pergalę, "Villarreal" sužaidė taikiai © Eurofootball.lt
Penktadienį Ispanijoje buvo sužaistos šešerios Karaliaus taurės ("Copa del Rey") rungtynės, o vienuose iš jų susitiko Ispanijos čempionai.

"Barcelona" išvykoje susigrūmė su "Cartagena" futbolininkais, kuriuos tik po atkaklios kovos palaužė rezultatu 1-3.

Pirmieji į priekį įsiveržė aikštės šeimininkai, tačiau dar pirmajame kėlinyje katalonams pavyko pelnyti du įvarčius. Pasižymėjo Pedro bei Cescas Fabregasasas.

76-ąją minutę rezultatą padvigubino tas pats Pedro, ko galutinį tašką rungtynių pabaigoje padėjo po keitimo pasirodęs Jeanas Marie Dongou.

Antroji dvikova tarp šių komandų įvyks gruodžio 17-ąją dieną, o dvikova įvyks "Camp Nou" stadione.

Taip pat pergales šventė Sevilijos miesto komandos, o lygiosiomis tenkinosi "Villarreal", San Sebastiano "Real Sociedad" bei Madrido "Rayo Vallecano".

Visi rezultatai:

"Cartagena" 1 - 4 "Barcelona"
17' [1 - 0] F.Rodriguez
36' [1 - 1] Pedro
43' [1 - 2] C.Fabregas
76' [1 - 3] Pedro
90' [1 - 4] J.M.Dongou

"Lleida" 1 - 2 "Betis"
7' [1 - 0] J.Molina (į savus vartus)
26' [1 - 1] J.Verdu (11m. baudinys)
42' [1 - 2] J.Molina

5' P.Torres ("Lleida") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 2 - 2 "Elche"
22' [1 - 0] G.dos Santos
61' [1 - 1] S.Pelegrin
66' [1 - 2] R.Boakye
89' [2 - 2] J.Aquinho

"Algeciras" 1 - 1 "Real Sociedad"
58' [0 - 1] A.Griezmann
64' [1 - 1] J.Alfaro

"Racing Santader" 0 - 1 "Sevilla"
4' [0 - 1] J.Samperio

53' Coke ("Sevilla") pašalintas iš aikštės

"Valladolid" 0 - 0 "Rayo Vallecano"