"Bayer" palaužė "Borussia", "Bayern" nepasigailėjo savo varžovo (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijoje tęsiasi "Bundesliga" pirmenybių XV-asis turas, kuriame sužaistos šešerios rungtynės.

Išvykoje žaidę Miuncheno "Bayern" futbolininkai nepasigailėjo varžovų, kuriuos sutriuškino rezultatu 0-7.

Pirmajame kėlinyje į Brėmeno "Werder" vartus krito trys įvarčiai. Pasižymėjo Danielis Van Buytenas, Franckas Ribery bei į savus vartus įvartį pelnęs Assani Lukimya-Mulongoti.

Kitos 45 minutės taip pat buvo rezultatyvios. 60-ąją minutę puolėjas Mario Mandžukičius pelnė ketvirtąjį susitikimo įvartį, o kiek vėliau galutinį tašką padėjo Thomo Mullerio ir Francko Ribery bei Mario Gotze įvarčiai.

Kitose rungtynėse Dortmundo "Borussia" patyrė minimalų pralaimėjimą prieš Lėverkuzeno "Bayer". Pergalingą įvartį šiame susitikime pelnė Sonas Heungas-Minas.