"Sevilla" ir "Atletico" klubai į savo sąskaitą įsirašė po tris taškus (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienio vakarą Ispanijoje buvo sužaistos keturios "Primera" čempionato XVII-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko tarp "Villarreal" ir "Sevilla" futbolininkų. Minimalią pergalę rezultatu 1-2 iškovojo Unai Emery treniruojama ekipa.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Cala bei Carlosas Bacca. Verta paminėti, kad pirmojo kėlinio pabaigoje iš aikštės buvo pašalintas "geltonųjų" treneris.

Šeimininkams 87-ąją minutę pavyko sušvelninti rezultatą, kuomet Cala buvo išvarytas iš aikštės, o Jeremy Perbetas sugebėjo realizuoti paskirtą 11 metrų baudinį.

"Villarreal" po pralaimėjimo ir toliau išlieka penktoje vietoje, o "Sevilla" nuo šios vietos skiria vos du taškai.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" po atkaklios kovos palaužė Valensijos "Levante" ekipą. Pergalingai pasižymėjo Diego Costa.