"Udinese" šventė pergalę išvykoje, "Napoli" prarado taškus (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijoje buvo sužaisti du "Serie A" pirmenybių XVII-ojo turo susitikimai.

Francesco Guidolino vadovaujama "Udinese" ekipa rezultatu 2 - 1 šventė pergalę išvykoje prieš "Livorno" futbolininkus.

Į rungtynių pradžioje pelnytą svečių puolėjo Nicolas Lopezo įvartį 32-ąją minutę atsakė Luca Siligardi, tačiau antrajame kėlinyje Thomas Heurtaux atstatė "Udinese" futbolininkų persvarą, kuri leido ekipai iškovoti tris taškus.

Kitame susitikime taškus prarado Rafaelio Benitezo treniruojami "Napoli" futbolininkai.

Neapolio ekipa išvykoje sužaidė lygiosiomis 1 - 1 su "Cagliari" ekipa. Įvarčius šiose rungtynėse pelnė Nene ir Gonzalo Higuainas.