Pedro vedama "Barca" įveikė "Getafe", "Real" Valensijoje išplėšė pergalę (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse buvo žaidžiami XVII-ojo turo susitikimai.

Pergalę išvykoje prieš "Getafe" ekipą rezultatu 5 - 2 šventė Gerardo Martino treniruojami "Barcelona" futbolininkai.

Sergio Escudero ir Lisandro Lopezo įvarčiai išvedė į priekį šeimininkus mačo pradžioje, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje Pedro šou leido pranašumą įgyti "Barca" ekipai.

Antrajame kėlinyje varžovus pribaigė du Cesco Fabregaso įvarčiai, kurie padėjo sugrįžti komandai į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Tuo tarpu varžovams iš Madrido iškovoti pergalę sekėsi sunkiau. Madrido "Real" klubas rungtynių pabaigoje šventė pergalę prieš "Valencia".

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Angelis Di Maria, Cristiano Ronaldo bei pergalingai pasižymėjo po keitimo pasirodęs Jese. Paguodos įvarčius "šikšnosparnių" gretose pelnė Pablo Piatti ir Jeremy Mathieu.

Kituose susitikimuose taip pat tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Bilbao "Athletic" ir Barselonos "Espanyol", o Vigo "Celta" akistata su Pamplonos "Osasuna" pasibaigė taikiai.