H.Moreno įvartis į "Granada" vartus lėmė "Espanyol" pergalę (VIDEO) © Eurofootball.lt
Pirmąjį vasario penktadienį Ispanijoje buvo sužaistos vienerios "Primera" čempionato XXIII-ojo turo rungtynės, kuriose sėkmingiau sekėsi šeimininkei.

"Cornella-El Prat" stadione tarpusavyje susitiko Barselonos "Espanyol" ir "Granada". Pergalę rezultatu 1-0 šventė šeimininkai.

Dar 30-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas katalonų gynėjas Victoras Alvarezas, kuriam mačo arbitras parodė raudoną kortelę.

Vis dėlto "Espanyol" komandai vieno žaidėjo praradimas nesukliudė švęsti pergalės, kuomet 79-ąją minutę galutinį tašką šiame susitikime galva pelnydamas įvartį padėjo Hectoras Moreno.

Barselonos miesto ekipa "Primera" pirmenybėse ir toliau išlieka aštuntoje vietoje, o tuo tarpu "Granada" su 24 taškais rikiuojasi 14-oje turnyrinės lentelės vietoje.