"Real" palaužė "Villarreal", "Atletico" suklupo išvykoje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijoje buvo sužaistos keturios "Primera" čempionato XXIII-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" tvirtovėje Madrido "Real" futbolininkai susitiko su "Villarreal". Pergalę po atkaklios kovos rezultatu 4-2 šventė "baltieji".

Pirmajame kėlinyje pirmasis "Real" klubą į priekį išvedė Garethas Bale'as, o rezultatą 25-ąją minutę padvigubino puolėjas Karimas Benzema.

Kėlinio pabaigoje "geltoniesiems" pavyko sušvelninti rezultatą, kuomet nuostabų įvartį galingu smūgiu pelnė Mario Gasparas, o jam progą sukūrė Javieras Aquino.

Po pertraukos į aikštę sugrįžę Carlo Ancelotti auklėtiniai atsitiesė ir jau 64-ąją minutę Jese pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, nors netrukus Giovanis dos Santosas pelnė puikį įvartį po baudos smūgio.

Paskutinį įvartį bei tašką šiame susitikime padėjo prancūzas K.Benzema, kuris užtikrino "Real" pergalę rezultatu 4-2.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" klubas turėjo pripažinti "Almeria" pranašumą. Šeimininkai rezultatu 2-0 nugalėjo lygos lyderius.