"Juventus", "Milan" ir "Lazio" šventė pergales "Serie A" čempionate (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse buvo žaidžiami septyni XXV-ojo turo susitikimai.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo Clarence'o Seedorfo vadovaujama "Milan" ekipa, išvykoje nugalėjusi rungtynes dešimtyje baigusį "Sampdoria" klubą.

Jau 12-ąją minutę į priekį "Rossoneri" išvedė saugas Adelis Taarabtas, o skirtumą 58-ąją mačo minutę padvigubino gynėjas Adilas Rami. Negana to, 72-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas "Samdoria" puolėjas Maximiliano Lopezas.

Kita madų sostinės ekipa "Inter" nesugebėjo įveikti "Cagliari" pasipriešinimo. Mačas pasibaigė rezultatu 1 - 1.

Tokiu pačiu rezultatu pasibaigė rungtynės tarp "Udinese" ir "Atalanta" ekipos.

Vėlesniame susitikime Turino miesto derbyje titulą ginantys "Juventus" futbolininkai minimaliu rezultatu palaužė "Torino" ekipą.

Vienintelį įvartį įmušė 30-ąją minutę pasižymėjęs argentinietis Carlosas Tevezas.

Vakarinėse rungtynėse Romos "Lazio" futbolininkai iškovojo dramatišką pergalę prieš "Sassuolo" ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė gynėjas Stefanas Radu, vieną pridėjo Miroslavas Klose.

Italijos pirmenybėse ir toliau pirmauja Turino "Juventus" ekipa su 66 taškais. "Bianconeri" komanda atitrūkus nuo artimiausių persekiotojų "Roma" jau 11 taškų. Tiesa, Rudi Garcios auklėtiniai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.