"Bayern" ir toliau neturi sau lygių Vokietijoje - lengva pergalė prieš "Hannover" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Vokietijoje sužaistos dvejos paskutinės "Bundesliga" pirmenybių XXII-ojo rungtynės.

"Hannover" savo žiūrovų akivaizdoje turėjo pripažinti šalies čempionatų pranašumą. Miuncheno "Bayern" futbolininkai šventė pergalę rezultatu 0-4.

Visas rungtynes dominavę bavarai į priekį įsiveržė 25-ąją minutę, o po tikslaus Rafinha perdavimo pasižymėjo Thomasas Mulleris. Rezultatą po devynių minučių padvigubino Thiago.

Antrajame kėlinyje apsukų mažinti Josepo Guardiolos auklėtiniai neketino. Savo antrąjį įvartį pelnė T.Mulleris, o galutinį tašką 66-ąją minutę padėjo Mario Mandžukičius.

Kitose rungtynės nulinėmis lygiosiomis išsiskyrė Frankfurto "Eintracht" ir Brėmeno "Werder".