"Borussia" Rusijoje nugalėjo "Zenit", "Olympiacos" pamokė "Man Utd" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį Europoje sužaistos dvejos UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės.

Rusijoje įvyko pirmasis susitikimas. Sankt Peterburgo "Zenit" savo žiūrovų akivaizdoje neatsilaikė prieš praėjusio sezono finalininką Dortmundo "Borussia" klubą.

Itin rezultatyviame mače pirmieji įsiveržė "geltonai juodi", kuomet dar 4-ąją ir 5-ąją minutę pasižymėjo Henrikhas Mkhitaryanas bei Marco Reusas.

Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau ir vėl dviejų įvarčių pranašumą prieš varžovus Vokietijos vicečempionai įgijo po Roberto Lewandowskio įvarčio.

69-ąją minutę vėl viltis išplėšti bent lygiąsias atgaivino Hulko įvartis, o brazilas realizavo 11 metrų baudinį. Ilgai laukti "Borussia" atsako neprireikė ir R.Lewandowskis dar kartą nuginklavo rusų vartininką.

Kitose rungtynėse kiek netikėtai rezultatu 2-0 Pirėjo "Olympiacos" nugalėjo Anglijos čempionus.

Įvarčiai krito 38-ąją ir 55-ąją minutėmis. Pirmasis pasižymėjo Alejandro Dominguezas, o galutinį tašką padėjo Joelas Campbellas.

"Zenit" 2 - 4 "Borussia"
4' [0 - 1] H.Mkhitaryan
5' [0 - 2] M.Reus
57' [1 - 2] O.Shatov
61' [1 - 3] R.Lewandowski
69' [2 - 3] Hulk (11m. baudinys)
71' [2 - 4] R.Lewandowski

"Olympiacos" 2 - 0 "Manchester United"
38' [1 - 0] A.Dominguez
55' [2 - 0] J.Campbell