Draugiškose rungtynėse favoritams sekėsi skirtingai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Kontrolinėse futbolo rungtynėse Rumunijos rinktinė pateikė staigmeną, Bukarešte sugebėjusi nepraleisti įvarčio mače su Argentina – 0:0.

Stipriausios sudėties į Rumuniją atvykę argentiniečiai turėjo nemažai progų įvarčiams, tačiau jiems nenusileido ir šeimininkai. 36-ąją min. rumunai jau buvo įmušę į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

Nuo pat rungtynių pradžios puikių progų turėjo ir Lionelis Messi, ir Sergio Aguero, tačiau rumunų vartininkas ne kartą gelbėjo komandą. Pirmajame kėlinyje tai porą kartų daryti teko ir Argentinos vartus gynusiam Sergio Romero.

Tuo tarpu rungtynėse Kipre, kur jos buvo perkeltos iš Kijevo dėl pavojingos situacijos, Ukrainos rinktinė 2:0 įveikė JAV.

Andrejus Jermolenko 12-ąją minutę įmušė pirmąjį įvartį, o Marko Devičius 68 min. įspyrė antrąjį.

Ukrainos ir Rumunijos rinktinių nebus Brazilijoje vyksiančiame pasaulio futbolo čempionate, tuo tarpu Argentina ir JAV pirmenybėse žais.

Pasaulio čempionato šeimininkė Brazilija metus pradėjo galinga pergale išvykoje prieš PAR – 5:0.

Tris įvarčius nugalėtojams įmušė Neymaras (41, 46 ir 90 min.), po kartą pasižymėjo Fernandinho (79 min.) ir Oscaras (10 min.).

Dviejų pasaulio čempionate žaisiančių ekipų dvikovoje Pietų Korėja 2:0 išvykoje įveikė Graikiją. Įvarčius nugalėtojams įmušė Park Chu-Youngas (18 min.) ir Heung-Min Sonas (55 min.).

Kitoje dvikovoje netikėtą pergalę taip pat išvykoje iškovojo Egiptas, 2:0 palaužęs pasaulio čempionate debiutuosiančius Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkus. Pasižymėjo Gedo (52 min.) ir Mohamedas Salah (64 min.).

Vokietijos rinktinė namuose 1:0 (1:0) palaužė Čilės futbolininkus. Pergalingą įvartį 15-ąją minutę įmušė Mario Goetze.

Čilės futbolininkai į vartus smūgiavo net 17 kartų, tačiau tik penkis kartus pataikė į vartų plotą. Vokiečiai tai padarė tik tris kartus – tačiau vienas smūgis buvo tikslus ir lemiamas.

Anglijos futbolininkai po Danielio Sturridge'o įvarčio 82 minutę 1:0 palaužė Danijos futbolininkus.

Net 19 sykių į vartus smūgiavę anglai, į vartų plotą pataikė tik 5 kartus. Raheemas Sterlingas kartą pataikė į skersinį.

Prancūzijos futbolininkai be didesnio vargo 2:0 (2:0) namuose įveikė Nyderlandus. 32-ąją min. įmušė Karimas Benzema, 41-ąją pasižymėjo Blaise'as Matuidi.

Prancūzai turėjo daug progų įvarčiams, o rezultatas jau pirmajame kėlinyje galėjo būti bent 3:0, tačiau ne visas progas pavyko išpildyti.

Ispanija 1:0 palaužė italus, o Portugalija 5:1 sutriuškino Kamerūną.

Mozambikas – Angola 1:1
Burkina Fasas – Kamorų salos 1:1
Juodkalnija – Gana 1:0
Vengrija – Suomija 1:2
Mauritanija – Nigeris 1:1
Albanija – Malta 2:0
Alžyras – Slovėnija 2:0