"Bayern" įveikė Lėverkuzeno ekipą, "Borussia" nusileido "Gladbach" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijoje sužaistos penkerios "Bundesliga" pirmenybių XXV-ojo turo rungtynės.

Dortmundo "Borussia" savo žiūrovų akivaizdoje patyrė pralaimėjimą. Moenchengladbacho "Borussia" rezultatu 1-2 palaužė Vokietijos vicečempionus.

Svečiai į priekį po Raffaelio įvarčio įsiveržė jau 32-ąją minutę. Ilgai laukti dar vieno įvarčio nereikėjo, kuomet 40-ąją minutę po tikslaus Juano Arango perdavimo pasižymėjo Maxas Kruse'as.

77-ąją minutę "geltonai juodiems" pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau rungtynių baigties šis įvartis nepakeitė ir "Gladbach" šventė pergalę.

Kitose rungtynėse Miuncheno "Bayern" rezultatu 2-1 nugalėjo Lėverkuzeno "Bayer" vienuolikę. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Mario Mandžukičius ir Bastianas Schweinsteigeris.

Taip pat tris taškus į savo sąskaitas įsirašė "Hannover" ir "Mainz" klubai, o lygiosiomis išsiskyrė "Braunschweig" - "Wolfsburg" bei Brėmeno "Werder" - "Stuttgart" komandos.