Italijoje - "Juventus", "Fiorentina", "Lazio" pergalės ir "Milan" nesėkmė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse buvo žaidžiami XXVIII-ojo turo susitikimai.

Pralaimėjimą namuose patyrė keturis įvarčius praleidę "Milan" futbolininkai. Dešimtyje nuo 5-osios minutės žaidusi "Rossoneri" ekipa turėjo pripažinti "Parma" pranašumą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Antonio Cassano, po vieną pridėjo Amauri ir Jonathanas Biabiany. Šeimininkų gretose pasižymėjo Adilas Rami ir Mario Balotelli.

Pergalę išvykoje rezultatu 2 - 0 šventė Romos "Lazio" futbolininkai. Sando Luličiaus ir Balde Keita įvarčiai lėmė sostinės klubo pergalę prieš "Cagliari".

Vakarinėse rungtynėse pergalę iškovojo Turino "Juventus" klubas, rezultatu 1 - 0 palaužęs "Genoa" ekipą.

89-ąją rungtynių minutę vienintelį mačo įvartį įmušė Andrea Pirlo. Įdomu tai, kad šioms rungtynėms buvo registruotas lietuvis Vykintas Slivka, tačiau 18-metis į aišktę neišbėgo.

Tris taškus į savo sąskaitą taip pat įsirašė "Fiorentina" ekipa. Po Mario Gomezo, Juano Quadrado ir Alessandro Matri įvarčių "Viola" triumfavo prieš "Chievo" komandą, kurios gretose pasižymėjo Alberto Paloschi.