"Žalgirio" futbolininkai be gailesčio sutriuškino "Sūduvos" ekipą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Lietuvoje buvo sužaistos trejos „SMScredit.lt A lygos“ 2-ojo turo rungtynės.

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai savo aikštėje nepasigailėjo Marijampolės „Sūduvos“. Mareko Zubo auklėtiniai pergalę šventė rezultatu 8-1.

Pirmajame kėlinyje buvo pelnyti net šeši įvarčiai. Pirmieji kiek netikėtai įsiveržė svečiai, tačiau kiek vėliau įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Serge‘as Nyuiadzi, Jakubas Wilkas, Linas Pilibaitis ir Kristis Andreou.

Antrajame kėlinyje įvarčiai ir toliau liejosi laisvai. 71-ąją minutę po tikslaus Jakubo Wilko perdavimo galva pasižymėjo Andro Švrljuga, o rungtynių pabaigoje "Sūduvos" vartininką nubaudė ir Paulius Janušauskas, ir Rytis Leliūga.

Kitose rungtynėse Panevėžio „Ekranas“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš Alytaus „Dainavą“, o „Šiaulių“ ir Pakruojo „Kruojos“ akistata baigėsi taikiai.

Vilniaus „Žalgiris“ 8 – 1 Marijampolės „Sūduva“
8‘ [0 – 1] V.Baranovskij
17‘ [1 – 1] S.Nyuiadzi
21‘ [2 – 1] K.Andreou
27‘ [3 – 1] J.Wilk
29‘ [4 – 1] S. Nyuiadzi
33‘ [5 – 1] L.Pilibaitis
71‘ [6 – 1] A.Švrljuga