"Malaga" namuose krito prieš "Espanyol" vienuolikę (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį Ispanijoje prasidėjo XXX-asis "Primera" čempionato turas, kuriame sužaistos dvejos rungtynės.

"Malaga" namuose priėmė svečius iš Barselonos "Espanyol" futbolininkus. Namų sienos Andalūzijos ekipai nepadėjo išplėšti pergalės ir svečiams nusileido rezultatu 1-2.

Nugalėtojus į priekį išvedė Sergio Garcia, kuris 33-ąją minutę varžovų vartininką nuginklavo po Christiano Stuani perdavimo.

Vis dėlto ilgai laukti šeimininkų išpuolio neprireikė. Vos po minutės rezultatą išlygino Pablo Javieras Perezas, tačiau antrajame kėlinyje Malagos vienuolikei apsiginti nepavyko.

76-ąją minutę lemiamą įvartį pelnė Pizzi, o po dviejų minučių iš aikštės buvo pašalintas vienintelio "Malaga" klubo įvarčio autorius P.Perezas.

Kitame susitikime "Elche" savo žiūrovų akivaizdoje sugebėjo sužaisto nulinėmis lygiosiomis su Bilbao "Athletic".