"Real" pralaimėjo Sevilijoje ir prarado lyderio poziciją (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą Ispanijoje sužaistos keturios XXX-ojo turo "Primera" čempionato rungtynės.

"Camp Nou" stadione po pergalingo "El Clasico" mūšio susitiko "Barcelona" futbolininkai prieš Vigo "Celta". Lengvą pergalę rezultatu 3-0 šventė katalonai.

Jau 6-ąją minutę Gerardo Martino auklėtiniai įgijo pranašumą. Po tikslaus Alexio Sanchezo perdavimo įvartį pelnė Neymaras.

Tačiau šis įvartis nebuvo paskutinis pirmajame kėlinyje ir 30-ąją minutę rezultatą padvigubino vis geresnę sportinę formą demonstruojantis Lionelis Messi.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo pirmojo įvarčio autorius Neymaras, kuriam ir vėl pavyko varžovų vartininką nuginkluoti po A.Sanchezo perdavimo.

Verta paminėti, kad dar pirmajame kėlinyje "Barca" buvo priversta atlikti keitimą, kuomet Victorui Valdesui trūko kryžminiai kelio raiščiai. Vartininkas veikiausiai bus priverstas praleisti pasaulio čempionatą ir nežais iki 6 mėnesių.

Kitose rungtynėse Madrido "Real" klubas suklupo Sevilijoje, o tuo pasinaudojo "Barcelona" ir Madrido "Atletico" ekipos, kurios į savo sąskaitą įsirašė po tris taškus.

Turnyrinės lentelės vienvaldžiais lyderiais tapo Diego Simeone auklėtiniai, kurie nuo antroje vietoje esančios "Barcos" turi 1 taško persvarą, o nuo "Real" - 3.