"Real" pergalė pažymėta nuostabiais C.Ronaldo įvarčiais (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijoje buvo sužaistos keturios "Primera" čempionato XXXV-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" futbolininkai nepaliko jokių vilčių Pamplonos "Osasuna" ekipai, kurią sutriuškino rezultatu 4-0.

Rungtynės prasidėjo nuostabiu ir tolimu Cristiano Ronaldo įvarčiu. Portugalas po Angelio Di Maria perdavimo išvedė "baltuosius" į priekį.

Antrajame kėlinyje pasipylė įvarčiai. 52-ąją minutę ir vėl savo smūgį pademonstravo portugalas C.Ronaldo, o vos po aštuonių minučių Sergio Ramosas pasižymėjo galva.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo po keitimo pasirodęs Danielis Carvajalis. Ispanui puikų perdavimą atliko Isco, o "Real" šventė pergalę ir toliau varžosi dėl "Primera" titulo.