"Kruoja" įveikė "Ekraną", "Atlantas" pažemino "Dainavą" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šiltą sekmadienio dieną Lietuvoje sužaistos dvejos paskutinės X-ojo turo "SMScredit.lt A lygos" rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko Pakruojo mieste, kuriame vietos "Kruoja" be didesnio vargo rezultatu 2-0 nugalėjo Panevėžio "Ekrano" futbolininkus.

68-ąją minutę po "Ekrano" žaidėjų klaidos gynyboje Nerijus Mačiulis išvedė šeimininkus į priekį, o galutinį tašką 77-ąją minutę padėjo Robertas Vėževičius.

Po dviejų praleistų įvarčių panevėžiečiai turėjo progų sušvelninti atsilikimą, tačiau rezultatas nepasikeitė ir "Kruoja" į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Kitose rungtynėse Klaipėdos "Atlantas" išvykoje nepasigailėjo Alytaus "Dainavos". Uostamiesčio ekipa rezultatu 0-7 pažemino alytiškius.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Donatas Navikas, Rokas Krušnauskas, Marius Papšys ir tris kartus pasižymėjo Tadas Eliošius. Taip pat kartą į savus vartus įvartį pelnė Nedas Čeplinskas.

Pakruojo "Kruoja" 2 - 0 Panevėžio "Ekranas"
68' [1 - 0] N.Mačiulis
77' [2 - 0] R.Vėževičius

Alytaus "Dainava" 0 - 7 Klaipėdos "Atlantas"
7' [0 - 1] T.Eliošius
20' [0 - 2] T.Eliošius (11m. baudinys)
56' [0 - 3] T.Eliošius
64' [0 - 4] D.Navikas
66' [0 - 5] N.Čeplinskas (į savus vartus)
72' [0 - 6] R.Krušnauskas
81' [0 - 7] M.Papšys (11m. baudinys)