"Premier" lyga: "Chelsea" toliau nenugalėtas © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaisti septyni ketvirtojo turo susitikimai. Po jų lyderis nepasikeitė - ir toliau pirmauja visas keturias pergales iškovojęs "Chelsea" klubas.

Londono ekipa šiandien gana nesunkiai 2-0 įveikė dešimtyje rungtynes baigusį "Tottenham" klubą. 25 mačo minutę už grubų žaidimą iš aikštės 36 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje buvo pašalintas puolėjas iš Egipto Mido.

Pirmasis Anglijos čempionams įvartį pelnė gynėjas A.Del Horno, galva pasiuntęs kamuolį į P.Robinsono ginamus vartus. Antrajame kėlinyje airis D.Duffas smūgiu iš eigos rezultatą padvigubino ir užtikrino ekipai ramų gyvenimą iki mačo pabaigos.

Antrąjį pralaimėjimą trečiose rungtynėse patyrė ne itin sėkmingai sezoną pradėjęs, ir iš UEFA Čempionų lygos jau pasitraukęs "Everton" klubas. Šį kartą D.Moyeso auklėtiniai išvykoje minimaliu rezultatu nusileido į 14 poziciją pakilusiam "Fulham" klubui.

Sėkmingai "Aston Villa" gretose debiutavo "Liverpool" palikęs M.Barošas. Vienintelis puolėjo iš Čekijos įvartis lėmė Birmingemo ekipos pergalę prieš "Blackburn". Debiutuodamas pasižymėjo ir kitas čekas J.Jarošikas, kurio ekipa iškovojo tris taškus mače prieš "West Bromwich".

Kitose rungtynėse "Bolton" svečiuose įveikė "West Ham" vienuolikę, o "Wigan" namuose minimaliu rezultatu nugalėjo "Sunderland".

Šeštadienio rezultatai:

"%c00194" 2 - 3 "%c00048"
10' [0 - 1] Emile Heskey
12' [1 - 1] Geoff Horsfield
26' [1 - 2] Jiri Jarosik
33' [1 - 3] Emile Heskey
64' [2 - 3] Geoff Horsfield

"%c00049" 1 - 0 "%c00056"
10' [1 - 0] Milan Baros

"%c00044" 1 - 0 "%c00051"
57' [1 - 0] Brian McBride

90' iš aikštės pašalintas Phill Neville ("Everton")

"%c00054" 2 - 1 "%c00057"
52' [0 - 1] John Viafara
61' [1 - 1] Claudio Reyna
69' [2 - 1] Andy Cole

"%c00052" 0 - 2 "%c00042"
38' [0 - 1] Asier Del Horno
71' [0 - 2] Damien Duff

25' iš aikštės pašalintas Mido ("Tottenham")

"%c00201" 1 - 2 "%c00050"
59' [0 - 1] Kevin Nolan
85' [0 - 2] Ivan Campo
90' [1 - 2] Teddy Sheringham (iš 11 metrų baudinio)

"%c00261" 1 - 0 "%c00260"
2' [1 - 0] Jason Roberts (iš 11 metrų baudinio)