Ispanijos Karaliaus taurėje favoritai žengė toliau © Eurofootball.lt
Ispanijos aukščiausiosios lygos klubai - Madrido "Atletico" ir "Zaragoza" - trečiadienį iškovojo nelengvas pergales prieš žemesnių divizionų ekipas ir žengė į Ispanijos Karaliaus taurės (Copa del Rey) aštuntfinalį.

2004 metų taurės laimėtojai "Zaragoza" tik po labai įtemptos vienuolikos metrų baudinių serijos, kuri pasibaigė 7-6, įveikė antro diviziono lyderius "Xerez" futbolininkus. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas pasibaigė 2-2.

Kitose trečiadionio rungtynėse Madrido "Atletico" minimaliu rezultatu įveikė trečio diviziono "Alcoyano" ekipą. Vienintelį rungtynių įvartį antrajame kėlinyje įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs Argentinos rinktinės žaidėjas Maxi Rodriguezas.

"Atletico" ir "Zaragoza" prisijungs prie "Getafe", "Athletic Bilbao", "Cadiz", Vigo "Celta" ir trečio diviziono ekipos "Zamora", kurios vietas aštunftinalyje užsitikrino laimėdami ankstesniuose etapuose, bei dar devynių "La Ligos" klubų, kurie šiemet žaidė arba žaidžia Europos klubiniuose turnyruose ir todėl turėjo teisę nedalyvauti ankstesniuose etapuose.

Trečiadienio rungtynių statistika

"Xerez" 2 - 2 "%c00108" (11 m. baudinių serija 6-7)
12` [0 - 1] Ewerthon
50` [1 - 1] Alex Colorado
62` [1 - 2] Ewerthon
90` [2 - 2] Guille

"Alcoyano" 0 - 1 Madrido "%c00017"
63` [0 - 1] Maxi Rodriguez