17 turas: "P.S.G" nesėkmė Lijone © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo žaidžiamos 17-ojo turo rungtynės, po kurių situacija turnyrinės lentelės viduje išlieka nepakitusi.

Čempionate ir toliau užtikrintai pirmauja šį sezoną dar nė karto nesuklupęs penktojo čempionų titulo iš eilės siekiantis "Lyon" klubas. Šį kartą Lijono ekipa namuose 2-0 palaužė iki šio turo 4-oje vietoje buvusį Paryžiaus "P.S.G" klubą. Į priekį šeimininkai išsiveržė jau 5-ąją rungtynių minutę, kai įvartį įmušė legionierius iš Brazilijos Fredas. Pačioje rungtynių pabaigoje antrą įvartį į "P.S.G" vartus įmušė kitas "Lyon" puolėjas norvegas Johnas Carew.

Antroje turnyrinės lentelės vietoje ir toliau lieka sėkmingų rungtynių seriją tesiantis "Auxerre" klubas, šį kartą namuose užtikrintai 4-0 įveikęs "Nantes" ekipą. Du įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Peguy Luyindula.

Trečiąją poziciją išsaugojo "Bordeuax" klubas, namuose pačioje rungtynių pabaigoje išplėšęs minimalią pergalę prieš "Lille" vienuolikę rezultatu 1-0. Vienintelį mačo įvartį 82-ąją minutę pelnė Fernando.

Į penktąją poziciją pasinaudojęs "P.S.G" nesėkme pakilo atrodo pagaliau atsigaunantis "Monaco" klubas. "Monaco" savo stadione 2-0 nugalėjo "Le Mans" vienuolikę ir dabar savo saskaitoje turi 27 taškus.

Visi 17-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 2 - 0 "%c00023"
5` [1 - 0] Fred
90` [2 - 0] John Carew

"%c00034" 0 - 0 "%c00065"

"%c00036" 2 - 0 "%c00098"
11` [1 - 0] Francois Modesto
42` [2 - 0] Olivier Sorlin

"%c00096" 2 - 2 "%c00092"
14` [1 - 0] Gregory Proment (iš 11m.)
40` [1 - 1] Daniel Moreira
66` [2 - 1] Gregory Proment
89` [2 - 2] Santos

"%c00064" 1 - 0 "%c00094"
82` [1 - 0] Fernando

"%c00025" 4 - 0 "%c00066"
3` [1 - 0] Pegguy Luyindula
30` [2 - 0] Pascal Delhommeau (į savo vartus)
39` [3 - 0] Pegguy Luyindula
90` [4 - 0] Benoit Cheyrou

"%c00026" 0 - 1 "%c00255"
79` [0 - 1] Gharib Amzine

"%c00067" 1 - 0 "%c00090"
62` [1 - 0] Alexander Frei

60` Bill Tchato ("Nice") pašalintas iš aikštės

"%c00254" 1 - 1 "%c00071"
49` [1 - 0] Moncef Zerka
61` [1 - 1] Mamadou Niang

76` Kim ("Nancy") pašalintas iš aikštės

"%c00093" 2 - 1 "%c00146"
25` [0 - 1] Loic Perrin
33` [1 - 1] Olivier Thomert
64` [2 - 1] Daniel Cousin