Lietuvos klubų rinktinė neįveikė ispanų regioninės rinktinės © Eurofootball.lt
Trečiadienį vakare Lietuvos klubų rinktinė, kurioje buvo ir keli užsienio klubuose žaidžiantys žaidėjai, dalyvavo tradicinėse tapusiose rungtynėse su Ispanijos regioninėmis rinktinėmis ir sužaidė lygiosiomis 1-1 su Mursijos regiono rinktine.

Lietuviai atsilikinėjo po 51 minutę praleisto įvarčio, kurį įmušė gynėjas Javi Garcia, tačiau rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino po keitimo aikštėje pasirodęs Panevėžio "Ekrano" puolėjas Povilas Lukšys.

Kaip teigia Ispanijos sporto dienraštis "Marca", Mursijos rinktinė, kuriai vadovavo garsus Ispanijoje treneris, anksčiau treniravęs šalies rinktinę ir Madrido "Real" klubą, Jose Antonio Camacho, visose rungtynėse buvo pranašesnė už lietuvius.

Rungtynių pradžioje dvi puikias progas išvesti šeimininkus į priekį turėjo "Valencia" ir Ispanijos rinktinės puolėjas Mista, o iki kėlinio pabaigos gerų progų neišnaudojo Javi Garcia ir Toche. Vienintelė reali lietuvių proga pirmajame kėlinyje buvo pačioje kėlinio pabaigoje Tomo Radzinevičiaus bandymas įveikti priešininkų vartininką Juanmi, tačiau šis smūgį atrėmė.

Antrajame kėlinyje už Andriaus Gedgaudo pražangą prieš Kike Mateo į lietuvių vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį atrėmė Mindaugas Malinauskas, tačiau pirmas prie kamuolio suskubęs Javi Garcia išvedė šeimininkus į priekį. Antrajame kėlinyje ispanai turėjo ne vieną puikią progą padvigubinti, ar net patrigubinti rezultatą, tačiau vartus patikimai gynė "Žalgirio" vartininkas M.Malinauskas.

Pačioje rungtynių pabaigoje, 85-ą minutę, šventę šeimininkams sugadino po keitimo aikštėje pasirodęs Povilas Lukšys, pirmas suskubęs prie kamuolio baudos aikštelėje ir pasiuntęs jį į vartus.

Rungtynes stebėjo 7 tūkstančiai žiūrovų.

Mursijos regiono rinktinė 1 - 1 Lietuva
51` [1 - 0] Javi Garcia
85` [1 - 1] Povilas Lukšys

Lietuvos rinktinės sudėtis: Malinauskas, Sasnauskas, Klimavičius, Paulauskas, Mikuckis; Preikšaitis, Miceika, Lemežis, Gedgaudas;Kavaliauskas, Radzinevičius. (po keitimo - Veikutis, Kalonas, Lukšys)