"Premier" lyga - "Chelsea" ir "Liverpool" šluoja visus © Eurofootball.lt
Paskutinę 2005 metų dieną Anglijos futbolo sirgaliai ne ramiai laukė artėjančių naujų metų, bet aistringai palaikė mylimas komandas, kurios tęsia kovą šalies čempionate. Šiandien buvo sužaisti visos dešimt dvidešimtojo turo mačai.

Absoliutus lygos lyderis Londono "Chelsea" nesugadino švenčių savo aistruoliams ir iškovojo 18 pergalę šį sezoną. Šį kartą prieš Jose Mourinho vadovaujamos komandos jėgą neatsilaikė "Birmingham City" komanda, pralaimėjusi rungtynes rezultatu 2-0. Įvarčius nugalėtojams, kurie artimiausius persekiotojus turnyrinėje lentelėje lenkia jau 11 taškų, pelnė Hernanas Crespo ir Arjenas Robbenas.

Tuo tarpu "Liverpool" gimtajame "Anfield" stadione įrodė pranašumą prieš "West Bromwich Albion" ekipą, nugalėdami varžovus minimaliu skirtumu 1-0. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė sunkiai sezoną pradėjęs, tačiau vis naudingesniu žaidėju komandai tampantis puolėjas Peteris Crouchas.

Pergalę iškovojo ir antroje vietoje kol kas esantis "Man Utd" klubas. Rezultatyviose rungtynėse "Raudonieji velniai" 4-1 nugalėjo septintoje vietoje esantį "Bolton" klubą.

Nepaisant to, kad dabar Mančesterio ekipa lenkia trečioje vietoje esantį "Liverpool" jau keturiais taškais, ši situacija gali kardinaliai pasikeisti iškart po naujų metų, mat UEFA Čempionų lygos nugalėtojai yra sužaidę net dvejomis rungtynėmis mažiau.

Ir toliau banguotai rungtyniauja Arseno Wengero vadovaujamas Londono "Arsenal". Tik šeštoje vietoje esanti Anglijos sostinės ekipa šį kartą nesugebėjo palaužti antroje turnyrinės lentelės dalyje esančios Birmingemo "Aston Villa" komandos pasipriešinimo.

Tuo tarptu "Tottenham", atrodo, rimtai taikosi į vietą pirmajame komandų ketvertuke. Martino Jolo auklėtiniai šiandien namie 2-0 palaužė "Newcastle" ir įsitvirtino ketvirtoje vietoje. Negana pralaimėjimo, šiame mače traumą patyrė neabejotinas "Šarkų" puolimo lyderis Michaelas Owenas. 26 metų puolėjas susilaužė pėdos kaulą ir negalės rungtyniauti kelis mėnesius.

Visi sekmadienio rezultatai:

"%c00045" 1 - 0 "%c00194"
52` [1 - 0] Peter Crouch

"%c00040" 4 - 1 "%c00050"
8` [1 - 0] Bruno N`Gotty (į savus vartus)
33` [1 - 1] Garry Speed
44` [2 - 1] Louis Saha
68` [3 - 1] Cristiano Ronaldo
90` [4 - 1] Cristiano Ronaldo

"%c00053" 0 - 0 "%c00054"

"%c00057" 1 - 0 "%c00044"
43` [1 - 0] Gary O`Neil

"%c00260" 0 - 1 "%c00051"
90` [0 - 1] Tim Cahill

"%c00261" 0 - 3 "%c00056"
16` [0 - 1] Morten Pedersen
53` [0 - 2] Steven Reid
83` [0 - 3] Craig Bellamy

"%c00043" 2 - 0 "%c00248"
21` [1 - 0] Shaun Bartllet
63` [2 - 0] Darren Bent

"%c00042" 2 - 0 "%c00048"
24` [1 - 0] Hernan Crespo
43` [2 - 0] Arjen Robben

"%c00052" 2 - 0 "%c00046"
43` [1 - 0] Teemu Tainio
66` [2 - 0] Mido

"%c00049" 0 - 0 "%c00041"