21 turas: "Bordeaux" vėl antras © Eurofootball.lt
Trečiadienį buvo sužaisti devyneri Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 21-ojo turo susitikimai. Mačas tarp "Toulouse" ir "P.S.G" vienuolikių buvo atidėtas ir bus žaidžiamas ketvirtadienį vakare.

Centrinė turo dvikova vyko Lijone, kur čempionate tvirtai pirmaujantis vietos "Lyon" priėme "Marseille" klubą. Nors pirmiejį į priekį po 19-ają minutę pelnyto Sabry Lamouchi įvarčio išsiveržė svečiai, vistik antrajame kėlinyje "Lyon" pademonstravo čempionišką charakterį ir po Tiago bei Sidney`aus Govou įvarčių šventė pergalę rezultatu 2-1.

Ne ka mažiau intriguojanti dvikova vyko ir Bordo mieste, kur vietos "Bordeaux" susitiko su antroje vietoje iki šio turo žengusia "Auxerre" ekipa. Labai atkakliai vykusį mačą po pačioje rungtynių pabaigoje įmušto įvarčio susirinkusių vietos žiūrovų džiaugsmui minimaliu rezultatu laimėjo "Bordeaux". Verta paminėti, kad po šios pergalės "Bordeaux" iš 6-os vietos pakilo į 2-ąją, o tuo tarpu "Auxerre" nukrito viena pozicija žemiau.

Vėl nepasisekė iki galo atsigauti niekaip nesugebančiam "Monaco" klubui. Kunigaištystės futbolininkai mače su absoliučiu turnyro autsaideriu "Strasbourg" pirmieji išsiveržė į priekį po 73-ąją minutę pelnyto Olivier Kapo įvarčio, tačiau jau po minutės svečiai atstatė pusiausvyrą ir tokį rezultatą apgynė iki rungtynių pabaigos.

"Monaco" suklupimu pasinaudojo ir iš 9-osios vietos į 7-ąją pakilo šią savaitę saugu iš argentinos Ignacio Piatti pasistiprinusi "Saint-Etienne" ekipa, po kito naujoko Helderio Postigos įvarčio minimaliu rezultatu palaužusi dar vieno autsaiderio "Metz" pasipriešinimą.

Netikėtą nesėkmę patyrė dar neseniai antroje lentelės vietoje žengęs "Lens" klubas. Lano futbolininkai namuose 1-2 nusileido naujokei "Nancy" ir su 33 taškais dabar užima vos 5-ąją poziciją.

Visi trečiadienio rungtynių rezultatai:

"%c00064" 1 - 0 "%c00025"
87` [1 - 0] Alejandro Alonso

"%c00036" 1 - 1 "%c00034"
73` [1 - 0] Olivier Kapo
74` [1 - 1] Cedric Kante

"%c00067" 1 - 0 "%c00098"
32` [1 - 0] Jimmy Briand

"%c00026" 0 - 2 "%c00066"
12` [0 - 1] Aurelien Capoue
23` [0 - 2] Mamadou Diallo

"%c00065" 1 - 1 "%c00090"
13` [0 - 1] Sebastian Roudet
14` [1 - 1] jeremy Menez

"%c00093" 1 - 2 "%c00254"
29` [0 - 1] Monsef Zerka
37` [1 - 1] Pierre-Alain Frau
76` [1 - 2] Jonathan Brison

"%c00255" 1 - 0 "%c00094"
10` [1 - 0] Blaise Matuidi

"%c00096" 0 - 1 "%c00146"
15` [0 - 1] Helder Postiga

"%c00055" 2 - 1 "%c00071"
19` [0 - 1] Sabry Lamouchi
54` [1 - 1] Tiago
83` [2 - 1] Sidney Govou

84` Sabry Lamouchi ("Marseille") pašalintas iš aikštės