"Real" ir "Espanyol" žengė į taurės pusfinalį © Eurofootball.lt
Vienintelis brazilo Robinho įvartis atsakomosiose Karaliaus taurės (Copa del Rey) rungtynėse leido Madrido "Real" švęsti pergalę prieš taurės savininkus Sevilijos "Betis" ir žengti į turnyro pusfinalį. Tai trečiadienį taip pat sėkmingai padarė ir Barselonos "Espanyol", o dvikova tarp "Deportivo" bei "Valencia" buvo nutraukta dėl incidento su teisėju.

Valensijoje vykusias atsakomąsias rungtynes tarp "Valencia" ir La Korunijos "Deportivo" teko nutraukti praėjus vos kelioms minutėms po to, kai Ispanijos rinktinės puolėjas Davidas Villa išvedė šeimininkus į priekį ir išlygino bendrą dviejų rungtynių rezultatą. Tuomet iš tribūnų paleistas daiktas praskėlė šoniniam arbitrui galvą ir pagrindinis rungtynių teisėjas Carlosas Megia Davila nusprendė nutraukti rungtynes.

Dabar Ispanijos futbolo federacija spręs, ar rungtynės bus peržaistos, pratęstos ar bus imtasi kitokių priemonių.

Tuo tarpu Madride vykusiose rungtynėse tarp "Real" ir Sevilijos "Betis" šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios turėjo iniciatyvą. Pirmojo kėlinio pradžioje gynėjo Sergio Ramoso smūgiuotą kamuolį jau nuo vartų linijos išmušė priešininkai, o po poros minučių "Betis" vartininkas Antonio Doblasas koja atmušė Karališkojo klubo naujoko Antonio Cassano smūgį.

"Betis" tik pirmojo kėlinio pabaigoje įveikė jaudulį ir sukūrė keletą pavojingų progų: itin pavojingai galva smūgiavo puolėjas Dani, o vėliau puikiai nuo saugo Joaquino smūgį apsigynė Ikeras Casillasas.

Vis tik "Real" įmušė vienintelį rungtynių įvartį - iki kėlinio pabaigos likus dviems minutėms greitos atakos metu Z.Zidane`as atidavė kamuolį D.Beckhamui, kuris praleido jį brazilui Robinho. 22-ąjį gimtadienį tądien šventęs puolėjas įveikė gynėją ir ramiai pasiuntė kamuolį į tolimąjį viršutinį vartų kampą.

Kadangi pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes "Real" buvo laimėję 1-0, Karališkasis klubas žengė į pusfinalį bendru rezultatu 2-0.

Kitose trečiadienį žaistose atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse antrą kartą savo priešininkus "Cadiz" 2-0 įveikęs Barselonos "Espanyol" klubas žengė į pusfinalį bendru rezultatu 4-0. Abu įvarčius trečiadienį įmušė saugas Jofre.

"Espanyol" sirgalius dar labiau džiugino tas faktas, kad ši pergalė praktiškai leido Ispanijos čempionato vidutiniokams užsitikrinti kelialapį į UEFA Taurės turnyrą, kadangi beveik neabejojama, jog "Real", "Valencia" ar "Deportivo" Ispanijos čempionate ir taip užims vietas, už kurias suteikiami kelialapiai į Europos turnyrus, bei kad "Barcelona" neįveiks "Zaragoza" ekipos.

Vienintelė likusi ketvirtfinalio pora savo pirmąjį susitikimą žais ketvirtadienį. "Barcelona" ir "Zaragoza" rungtynės buvo atidėtos dėl dar aštuntfinalyje įvykusio incidento su Madrido "Atletico", kuomet beveik visi Ispanijos sostinės klubo žaidėjai apsinuodijo maistu.