Įspūdinga "Roma" pergalė Italijos taurės turnyre © Eurofootball.lt
Paskutinėse Italijos taurės (Coppa Italia) ketvirtfinalio rungynėse ketvirtadienį "%c00028" klubas Turino "Delle Alpi" stadione 3-2 įveikė šeiminkus ir dabartinius "Serie A" lyderius "%c00038" futbolininkus, nutraukė jų 16-os iš eilės nepralaimėtų mačų seriją, bei žengė tvirtą žingsnį pusfinalio link.

Prastomis oro salygomis, Turine gausiai sningant, vykusiame mače "Roma" nuo pat pradžių demonstravo puikų futbolą ir 38-ąją minutę po Alessandro Mancini įvarčio išsiveržė į priekį. Verta paminėti, kad po traumos neseniai į aikštę sugrįžęs brazilas kolkas mušė įvarčius visuose žaistuose mačuose.

Sužaidus vos daugiau nei valandai po grubios "Juventus" gynėjų klaidos Damiano Tommasi liko visiškai laisvas prieš varžovų vartininką ir iš kelių metrų atstumo jį nuginklavo.

Dar po kelių minučių "Roma" persvara tapo triuškinama, kai 68-ąją minutę Simone Perotta puikiu smūgiu trečią kartą pasiuntė kamuolį į Christiano Abbiati vartus. Vistik "Juventus" nepalūžo ir jau po keturių minučių kontratakos metu Alessandro del Piero sušvelnino skirtumą, o ketvirtąją teisėjo pridėto laiko minutę Turino ekipos kapitonas pelnė ir savo antrą įvartį.

Nors rungtynių pabaigoje įmušti A.Del Piero įvarčiai ir suteikė Italijos čempionams vilties, prieš atsakomąją dvikovą namuose kur kas geresnėje padėtyje šiuo metu yra "Roma" ekipa - jai užtenka lygiųjų ar net pralaimėjimo vieno įvarčio skirtumu tuo atveju, jei "Juventus" nesugebės pasižymėti daugiau nei du kartus.