"Barcelona" eliminuota iš Ispanijos taurės © Eurofootball.lt
Iš Ispanijos Karaliaus taurės (Copa del Rey) turnyro po trečiadienį įvykusių ketvirtfinalio rungtynių turėjo pasitraukti šalies čempionė ir dabartinė pirmenybių lyderė "Barcelona", eliminuota nepaisant pergalės prieš "Zaragoza", ir "Valencia", iškritusi po lygiųjų pratęstame mače prieš La Korunjos "Deportivo".

"%c00006" 2 - 1 "%c00108"
(Pirmos rungtynės 2-4, bendras rezultatas 4-5)
42` [1 - 0] Lionel Messi
66` [1 - 1] Oscar
90` [2 - 1] Henrik Larsson

39` Ronaldinho ("Barcelona") pašalintas iš aikštės

Po namuose pasiektos rezultatu 4-2 pergalės, nutraukusios įspūdingą "Barcos" laimėjimų seriją, "Zaragoza" prieš atsakomąsias rungtynes turėjo dviejų įvarčių pranašumą. Katalonų ekipa mačo pradžioje spaudė varžovus, tačiau įvarčio pasiekti vis nesisekė, ir komandos padėtis gerokai susikomplikavo 39 minutę, kai mačo arbitras už pražangą aikštės viduryje raudoną kortelę parodė šeimininkų lyderiui Ronaldinho.

Visgi tai tik sutelkė "Barcelona" žaidėjus ir po trijų minučių gavęs tikslų Liudovico Giuly perdavimą Lionelis Messi galva išvedė savo komandą į priekį. Po pirmo kėlinio šeimininkai pirmavo 1-0, bet norint išlyginti abiejų mačų rezultatą jiems reikėjo dar vieno įvarčio.

Arti jo po pertraukos buvo Andresas Iniesta, kurio smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą, bet 66 minutę "Barcos" viltims smūgį sudavė "Zaragoza" saugas Oscaras, prasiveržęs kairiu kraštu ir tiksliu smūgiu nuginklavęs Katalonijos klubo vartininką Albertą Jorquerą.

Mačui besibaigant antrą pridėtinio laiko minutę pergalę rungtynėse "Barcai" dar išplėšė Henrikas Larssonas, bet tai neišgelbėjo jo komandos nuo iškritimo iš taurės varžybų. "Zaragoza" žengė toliau ir dabar pusfinalyje susitiks su Madrido "Real" klubu, kurį prieš du metus buvo įveikęs šio turnyro finale.

"%c00004" 1 - 1 "%c00089"
(Pirmos rungtynės 0-1, bendras rezultatas 1-2)
44` [1 - 0] David Villa
70` [1 - 1] Victor (11m.)

9` Carlos Marchena ("Valencia") pašalintas iš aikštės

Pirmąsias komandų tarpusavio rungtynes La Korunjoje minimalia persvara laimėjo "Deportivo", tuo tarpu antrosios turėjo būti sužaistos jau praėjusį trečiadienį. Tačiau tada po "Valencia" puolėjo Davido Villa įvarčio 44 minutę susitikimas buvo nutrauktas po to, kai iš "Mestalla" stadiono tribūnų atskriejęs daiktas sužeidė šoninį teisėją.

Ispanijos futbolo federacija nusprendė, kad rungtynės turi būti pratęstas nuo tos pačios minutės, nuo kurios ir buvo nutrauktos, be to į stadioną šį kartą uždrausta įleisti žiūrovus. Komandos iš pradžių sužaidė paskutinę pirmo kėlinio minutę, o vėliau po trumpos pertraukos pradėjo ir antrą kėlinį.

Nors "Valencia" dėl ankstesnėje rungtynių dalyje įvykusio gynėjo Carloso Marchena pašalinimo iš aikštės turėjo žaisti dešimtyje, šeimininkai perimė iniciatyvą ir bandė įmušti antrąjį savo įvartį, tačiau buvo nubausti gynyboje - Davidas Albelda baudos aikštelėje pargriovė Senelą ir 11 metrų baudinį realizavo Victoras.

"Deportivo" išlaikė lygų rezultatą ir pergalės pirmajame mače dėka iškovojo kelialapį į pusfinalį, kur jų laukia Barselonos "Espanyol" klubas. Pirmasis komandų susitikimas bus žaidžiamas jau kitą savaitę, vasario 8-ąją dieną.