25 turas: Pirmaujančios ekipos barsto taškus © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaisti septyneri Prancūzijos futbolo pirmenybių "Ligue 1" 25-ojo turo susitikimai, kurių metu užfiksuotas nevienas idomus rezultatas.

Bene netikėčiausiu rezultatu galima laikyti trečioje vietoje žengusios "Auxerre" pralaimėjimą turnyro autsaideriui "Ajaccio" klubui rezultatu 1-0. Vienintelį rungtynių įvartį 82-ąją minutę pelnė Moussa N`Diaye.

Šeštadienį nepasisekė ir ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje žengusiai "Lille" ekipai. Jie išvykoje jau pirmajame rungtynių kėlinyje praleido du "Nice" žaidėjų įvarčius ir nebesugebėjo atsitiesti pralaimėdami varžovams rezultatu 2-0.

Šiuo artimiausių varžovų kluptelėjimu nepasinaudojo 5-oje vietoje žengiantis Paryžiaus "P.S.G" klubas. Labai banguotai rungtyniaujantis sostinės klubas namuose vos išplėšė lygiasias prieš "Saint-Etienne" ekipą. Verta paminėti, kad įvartį "P.S.G" ekipai pelnė ir toliau puikiai rungtyniaujantis Pedro Pauleta, o "Saint-Etienne" gretose vėl pasižymėjo tik prieš keletą savaičių ekipą papildęs portugalas Helderis Postiga.

Užtikrintą pergalę pagaliau iškovojo "Monaco" klubas, išvykoje 1-3 įveikęs "Rennes" vienuolikę. Du įvarčius nugalėtojams pelnė ekipos naujokas italas Chritianas Vieri, papildęs kunigaikštystės ekipą vos prieš keletą savaičių. Po šios pergalės "Monaco" iš 9-osios vietos pakilo dviem pozicijomis į viršų ir dabar užima 7-ąją vietą.

Tiek pat pozicijų į viršų - į 6-ąją iš 8-osios po šeštadineio varžybų pakilo ir "Lens" klubas, namuose 2-1 įveikęs autsaiderį "Strasbourg".

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00023" 2 - 2 "%c00146"
16` [0 - 1] Frederic Piquionne
31` [1 - 1] Pedro Pauleta
31` [1 - 2] Helder Postiga
82` [2 - 2] Fabrice Pancrate

"%c00092" 1 - 0 "%c00066"
57` [1 - 0] Dominique Arribage

"%c00090" 2 - 0 "%c00094"
19` [1 - 0] Marama Vahirua
39` [2 - 0] Sebastien Roudet

"%c00026" 1 - 0 "%c00025"
82` [1 - 0] Moussa N`Diaye

"%c00065" 0 - 0 "%c00098"

"%c00067" 1 - 3 "%c00036"
25` [1 - 0] Arnold Mvuemba Makengo
57` [1 - 1] Christian Vieri
67` [1 - 2] Christian Vieri
90` [1 - 3] Olivier Veigneau

"%c00093" 2 - 1 "%c00034"
51` [0 - 1] Kavin Gameiro
78` [1 - 1] Daniel Cousin
84` [2 - 1] Said Khiter

80` Yohan Demont ("Lens") pašalintas iš aikštės