Savaitgalis "Premier" lygoje © Eurofootball.lt
Savaitgalį Anglijos "Premier" lygoje, kaip įprasta, buvo žaidžiami visi dešimt 25-ojo turo susitikimų. Po jų dar labiau savo pozicijas lentelės viršuje sustiprino Londono "Chelsea" ekipa, padidinusį atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų iki 15 taškų.

Centrinėje turo dvikovoje "Chelsea" gimtajame "Stamford Bridge" stadione rezultatu 2-0 nugalėjo bene vienintelį realų varžovą kovoje dėl pirmosios vietos "Liverpool" klubą. Tiesa, po šio pralaimėjimo Čempionų lygos nugalėtojams liko praktiškai tik teorinės galimybės pasivyti lyderius.

Pirmąjį rungtynių įvartį 35 minutę šeimininkams pelnė gynėjas Williamas Gallasas, pasinaudojęs "Liverpool" gynėjų klaida ir po kampinio iš kelių metrų pasiuntęs kamuolį į tinklą. Netrukus kamuolys dar kartą atsidūrė svečių vartuose, tačiau įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Antrajame kėlinyje Rafaelio Benitezo auklėtiniai siekė rezultatą išlyginti, tačiau to padaryti jiems neleido puikiai gynyboje rungtyniavę Londono futbolininkai. Negana to, 68 minutę vėlgi pasinaudoję "Liverpool" gynėjų klaida, šeimininkai rezultatą padvigubino - Hernanas Crespo iš kairiosios baudos aikštelės pusės pasiuntė kamuolį į Jose Reinos ginamų vartų tinklą.

Nors nugalėtojas praktiškai buvo aiškus, tuo įdomybės aikštėje nesibaigė. 80 minutę J.Reina drąsiai paliko vartus ir prie šoninės linijos vykusioje kovoje dėl kamuolio pargriovė "Chelsea" puolėją Eidurą Gudjohseną. Nors pražangos šiame epizode veikiausiai nebuvo, emocingai reagavę futbolininkai apsistumdė ir J.Reina trenkė vienam iš varžovų. Už tai teisėjas nedvejodamas futbolininką pašalino iš aikštės ir paliko "Liverpool" dešimtyje. Nepaisant to, rezultatas iki rungtynių pabaigos nepasikeitė ir šeimininkai iškovojo pelnytą pergalę.

Kitame mače svarbią ir sunkią pergalę iškovojo "Man Utd" klubas, namie 4-2 įveikęs "Fulham". Po šios pergalės Sero Alekso Fergusono auklėtiniai pagal prarastus taškus susilygino su "Liverpool" ir stipriai pagerino savo pozicijas kovoje dėl antrosios vietos.

Tiesa, į šių dviejų klubų dvikovą vis dar gali įsiterpti ir sėkmingai šį sezoną rungtyniaujanti "Tottenham" vienuolikė. Sekmadienį Martino Jolo auklėtiniai dėka dviejų Jermaine`o Defoe ir vieno Jermaine`o Jenaso įvarčių 3-1 įveikė "Charlton". Po šios pergalės "Tottenham" sumažino atsilikimą nuo "Liverpool" iki 1 taško, tačiau pastarieji yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Sunkią savaitę išgyvenanti "Arsenal" ekipa šeštadienį sugebėjo nudžiuginti savo gerbėjus pergale. Penktoje vietoje esanti Arseno Wengero ekipa 2-0 nugalėjo "Birmingham" ir išsaugojo viltis kovoti dėl ketvirtosios turnyrinės lentelės pozicijos ir vietos Čempionų lygoje.

Visi rezultatai:

"%c00048" 0 - 2 "%c00041"
21` [0 - 1] Emmanuel Adebayor
63` [0 - 2] Thierry Henry

82` iš aikštės pašalintas Emile Heskey ("Birmingham")

"%c00248" 2 - 0 "%c00260"
81` [1 - 0] Dean Ashton
87` [2 - 0] Paul Konchesky

23` iš aikštės pašalintas Stephen Wright ("Sunderland")

"%c00050" 1 - 1 "%c00261"
63` [1 - 0] Stylianos Giannakopoulos
77` [1 - 1] Andreas Johansson

"%c00053" 0 - 4 "%c00049"
18` [0 - 1] Luke Moore
24` [0 - 2] Kevin Phillips
62` [0 - 3] Luke Moore
64` [0 - 4] Luke Moore

"%c00051" 1 - 0 "%c00054"
8` [1 - 0] David Weir

90` iš aikštės pašalintas Stephen Jordan ("Man City")

"%c00194" 2 - 0 "%c00056"
9` [1 - 0] Kevin Campbell
32` [2 - 0] Jonathan Greening

"%c00046" 2 - 0 "%c00057"
41` [1 - 0] Charles N`Zogbia
64` [2 - 0] Alan Shearer

"%c00040" 4 - 2 "%c00044"
6` [1 - 0] Ji Sung Park
14` [2 - 0] Cristiano Ronaldo
22` [2 - 1] Brian McBride
23` [3 - 1] Louis Saha
37` [3 - 2] Heidar Helguson
86` [4 - 2] Cristiano Ronaldo

"%c00052" 3 - 1 "%c00043"
14` [1 - 0] Jermain Defoe
41` [2 - 0] Jermaine Jenas
46` [3 - 0] Jermain Defoe
70` [3 - 1] Jerome Thomas

"%c00042" 2 - 0 "%c00045"
35` [1 - 0] William Gallas
68` [2 - 0] Hernan Crespo

82` iš aikštės pašalintas Jose Reina ("Liverpool")