"Rangers" patyrė dar vieną nesėkmę © Eurofootball.lt
Škotijos čempionų titulą ginantis Glazgo "Rangers" klubas trečiadienį 25-ojo šalies "Premier" lygos turo rungtynėse patyrė dar vieną nesėkmę ir nukrito į ketvirtąją poziciją, o tame pačiame mieste įsikūręs pirmenybių lyderis "Celtic" iškovojo pergalę ir padidino persvarą prieš antroje vietoje esantį Edinburgo "Hearts" klubą iki 10-ies taškų.

Po antradienio "Hearts" lygiųjų "Celtic" turėjo galimybę atstatyti dar prieš dvi savaites turėtą dviženklį taškų pranašumą, ir šia proga pasinaudojo vieno įvarčio persvara savo aikštėje įveikęs "Falkirk" ekipą. Pirmąjį įvartį šeimininkams pelnė ir savo sąskaitą klube "atsidarė" saugas Roy`us Keane`as, o antrąjį prieš pertrauką įmušė Stephenas McManusas. Likus septynioms minutėms svečių atsilikimą sušvelnino Kenny Milne, bet Glazgo klubas vis tiek šventė pergalę.

Tuo tarpu "Rangers" pratęsė savo nesėkmingą sezoną pralaimėjimu išvykoje prie "Aberdeen". 34 minutę šeimininkus į priekį išvedė Jamie Smithas, 43 minutę persvarą padvigubino Steve`as Lovellas, o antrajame kėlinyje "Aberdeen" sugebėjo atsilaikyti - "Rangers" neišnaudojo keletos galimybių įmušti ir patyrė šeštą pralaimėjimą lygoje šį sezoną.

Pasinaudojęs "Rangers" nesėkme į ketvirtą vietą jį nustūmė Edinburgo "Hibernian" klubas, namuose net 7-0 "sumindęs" autsaiderę "Livingston" ekipą. Po du kartus nugalėtojų gretose pasižymėjo Derekas Riordanas ir Stevenas Fletcheris, po vieną įvartį įmušė Garry O`Connoras ir Christopheris Killenas, o kartą kamuolį į savo vartus pasiuntė Davidas Mackay.

Penktoje pozicijoje įsitvirtino "Kilmarnock", savo aikštėje dėka dviejų Gary Wales`o tikslių smūgių rezultatu 2-0 nugalėjęs "Motherwell", o šeštą poziciją užimantis "Inverness" išplėšė tašką išvykoje mače prieš "Dunfermline".

Trečiadienio rezultatai

"%c00224 2 - 0 "%c00121"
34` [1 - 0] Jamie Smith
43` [2 - 0] Steve Lovell

"%c00151" 2 - 2 "%c00227"
9` [1 - 0] Noel Hunt
11` [2 - 0] Mark Burchill
81` [2 - 1] Craig Dargo (11m.)
88` [2 - 2] Dennis Wyness

"%c00228" 2 - 0 "%c00230"
34` [1 - 0] Gary Wales
51` [2 - 0] Gary Wales

"%c00192" 7 - 0 "%c00229"
19` [1 - 0] Christopher Killen
33` [2 - 0] Derek Riordan
48` [3 - 0] Garry O`Connor
64` [4 - 0] Derek Riordan
70` [5 - 0] David Mackay (į savo vartus )
89` [6 - 0] Steven Fletcher
90` [7 - 0] Steven Fletcher

"%c00119" 2 - 1 "%c00259"
34` [1 - 0] Roy Keane
44` [2 - 0] Stephen McManus
83` [2 - 1] Kenny Milne