Dar viena "Hamburger" nesėkmė Bundesligoje © Eurofootball.lt
Šios savaitės viduryje Vokietijos nacionalinėse futbolo pirmenybėse įvyko 20-ojo turo susitikimai. Antradienį ir trečiadienį buvo sužaisti devyni mačai per kuriuos įmušta neįprastai mažai įvarčių – tik 16. Beje, įdomu ir tai, jog pirmas penkias vietas užimančios ekipos nesugebėjo iškovoti pergalių.

Berlyno "Hertha" prisijungė prie nedaugelio ekipų, kurios sugebėjo šiame sezone atimti taškus iš užtikrintai lygoje pirmaujančių "Bayern" futbolininkų. Vokietijos sostinėje vykusiame mače, stebint apie 73 tūkstančiams žiūrovų, "Hertha" mačą prieš lygos čempionus baigė be įvarčių ir nutraukė jų penkių pergalių seriją.

Po rungtynių "Bayern" strategas pripažino, jog jo komanda nerado savojo žaidimo, todėl turėtų būti patenkinta lygiosiomis prieš "Hertha". Tuo tarpu varžovų treneris F.Gotzas džiaugėsi, kad jo auklėtiniai gerai atliko jiems paskirtas užduotis ir įrodė, jog gali varžytis su stipriausiais klubais.

Antroji sezono dalis ir toliau labai sunkiai klostosi "Hamburger" ekipai. Beveik visą pirmą ratą lyderiams "Bayern" ant kulnų lipęs uostamiesčio klubas šįkart svečiuose 2-1 nusileido "Hannover" ekipai. Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, po to, kai antrojo kėlinio pradžioje niekieno netrukdomas įvartį galva pelnė D.Zurawas. 72-ąją minutę V.Hashemianas pridėjo dar vieną įvartį ir taip beveik nepaliko vilčių "Hamburger" išgelbėti varžybas. Tiesa, mačo pabaigoje, po D.Jarolimo "skerso" į baudos aikštelę, rezultatą S.Barbarezui pavyko sušvelninti. Patyrę antrą nesėkmę per pastaruosius tris mačus "Hamburger" ekipą nuo lyderių skiria jau dešimt taškų.

Tačiau šis pralaimėjimas nebuvo vienintelė bloga žinia klubui ir jo gerbėjams. Po mačo paaiškėjo, kad neseniai ekipą papildžiusiam puolėjui Ailtonui susitikimo metu lūžo žandikaulis ir brazilas negalės padėti Hamburgo klubui apie septynias savaites. Turbūt vienintelė gera žinia yra ta, jog vienas klubo lyderių R.van der Vaartas jau pradėjo lengvai treniruotis.

Sunkiai sekėsi ir kitiems lyderiams – "Werder" svečiuose nepajėgė nugalėti banguotai šiame sezone rungtyniaujančios "Stuttgart" ekipos, tuo tarpu "Schalke" varžovų aikštėje turėjo tenkintis lygiosiomis prieš lygos vidutiniokų "Gladbach" vienuolikę. Abu šie susitikimai baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

"Bayer" buvo vienintelė ekipa, sugebėjusi be vargo palaužti savo varžovus - Leverkuzeno futbolininkai namuose 4-0 sutriuškino "Wolfsburg" ir pasinaudojo gera proga sumažinti atsilikimą nuo lyderių. Dabar dešimtoje vietoje žengiantį "Bayer" klubą nuo penktosios vietos, suteikiančios galimybę rungtyniauti UEFA taurės varžybose, skiria jau tik keturi taškai.

Galimybe bent šiek tiek pakilti iš lentelės dugno nepasinaudojo lygos autsaideriai "Kaiserslautern", mačą namuose prieš prastą žaidimą pastaruoju metu demonstruojančią "Koln" ekipą baigę taikiai 2-2. Pasidalinę po tašką abi ekipos ir toliau liko lentelės apačioje.

Visi turo rezultatai

"%c00209" 1 – 1 "%c00210"
50` [1 – 0] Mohamed Zidan
57` [1 – 1] Isaac Boakye

"%c00100" 2 – 0 "%c00258"
67` [1 – 0] Markus Brzenska
87` [2 – 0] Tomas Rosicky

86` Tobias Willi ("Duisburg") pašalintas iš aikštės

"%c00105" 0 – 0 "%c00001"

"%c00014" 2 – 2 "%c00256"
37` [0 – 1] Marco Streller
42` [1 – 1] Boubacar Sanogo
75` [1 – 2] Marco Streller
76` [2 – 2] Fabian Schönheim

"%c00027" 0 – 0 "%c00016"

"%c00088" 2 – 1 "%c00024"
48` [1 – 0] Dariusz Zuraw
72` [2 – 0] Vahid Hashemian
81` [2 – 1] Sergej Barbarez

"%c00103" 0 – 0 "%c00015"

"%c00208" 0 – 1 "%c00257"
43` [0 – 1] Ioannis Amanatidis

"%c00008" 4 – 0 "%c00011"
44` [1 – 0] Dimitar Berbatov
55` [2 – 0] Tranquillo Barnetta
71` [3 - 0] Bernd Schneider
75` [4 – 0] Ahmed Madouni