26 turas: "Bordeaux" artėja prie lyderių © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo žaidžiami aštuoneri 26-ojo turo susitikimai. Kiti du mačai bus žaidžiami sekmadienį vakare.

Du taškus šieme ture prarado traumų krečiamas čempionato lyderis "Lyon" klubas. Šį kartą čempionų titulą ginanti ekipa išvykoje tik po paskutinę rungtynių minutę pelnyto Sylvaino Wiltordo įvarčio išplėšė lygiasias prieš "Lens" futbolininkus.

Lyderiu kluptelėjimu puikiai pasinaudojo antroje vietoje žengiantis "Bordeaux" klubas. Bordo futbolininkai namuose 2-0 įveikė "Rennes" ekipą ir sumažino atsilikimą nuo lyderių iki 7 taškų. Tiesa "Lyon" yra žaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau, kadangi dvikova su "Monaco" buvo atidėta.

Kovoje dėl antros vietos dar du taškus prarado "Auxerre" ekipa. Trečioje turnyrinės letelės pozicijoje šiuo metu žengianti "Auxerre" šeštadienį namuose nesugebėjo įveikti autsaiderio "Metz" sužaisdama tik lygiosiomis 1-1. Dabar "Auxerre" nuo atroje vietoje žengiančio "Bordeaux"
atsilieka jau 6 taškais.

Du taškus savaitgalį prarado ir "Monaco" klubas, sužaidęs tokiu pat rezultatu 1-1 su 17-ąją lentelės vietą užimančiu "Troyes". Įvartį kunigaikštystės ekipos gretose antrose rungtynėse iš eilės pelnė naujokas Christianas Vieri, papildęs ekipą vos prieš keletą savaičių.

Aukščiau esančių klubų nesėkmėmis puikiai pasinaudojo šiemet į "Ligue 1" sugrįžęs "Le Mans" klubas, dviejų per keturias antrojo kėlinio minutes pelnytų įvarčių dėka 2-0 įveikęs "Nice" ir iš 9-osios vietos pakilęs į 7-ąją.

26-ojo turo rezultatai:

"%c00093" 1 - 1 "%c00055"
56` [1 - 0] Jussie
90` [1 - 1] Sylvain Wiltord

"%c00036" 1 - 1 "%c00255"
15` [1 - 0] Christian Vieri
65` [1 - 1] Eloge Enza Yamissi

"%c00034" 2 - 2 "%c00026"
2` [1 - 0] Alexander Farnerud
59` [1 - 1] Moussa N`Diaye
60` [2 - 1] Amara Diane
63` [2 - 2] Moussa N`Diaye

"%c00066" 3 - 1 "%c00065"
20` [1 - 0] Mamadou Diallo
34` [1 - 1] Araujo Ilan
68` [2 - 1] Mamadou Diallo
74` [3 - 1] Mamadou Diallo

"%c00254" 2 - 0 "%c00146"
9` [1 - 0] Mickael Chretien
15` [2 - 0] Elie Kroupi (iš 11m.)

"%c00098" 2 - 0 "%c00090"
61` [1 - 0] James Fanchone
65` [2 - 0] Ibrahima Bangoura

"%c00064" 2 - 0 "%c00067"
39` [1 - 0] Fernando
68` [2 - 0] Vladimir Šmicer

"%c00025" 1 - 1 "%c00096"
56` [0 - 1] Liudovic Obraniak
75` [1 - 1] Luigi Pieroni (iš 11m.)