Revoliucinę savaitę "Real" vainikavo pergale derbyje © Eurofootball.lt
Revoliucinę savaitę, kuomet pasikeitė prezidentas, o žaidėjų adresu pasipylė kritika, Madrido "Real" vainikavo pergale Ispanijos sostinės derbyje. Tačiau tai Karališkajam klubui nepadėjo priartėti prie lyderių "Barcelona", kurie šeštadienį 3-2 namuose palaužė La Korunijos "Deportivo" pasipriešinimą.

Kaip tikėjosi daugelis "Real" sirgalių, prezidento pasikeitimas įnešė į komandą šviežių vėjų - pirmą kartą nuo atvykimo sausio mėnesį Karališkojo klubo startinėje sudėtyje pasirodė Italijos rinktinės puolėjas Antonio Cassano, užėmęs brazilo Ronaldo vietą. Pastarasis rungtynes stebėjo net ne nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o iš tribūnų. Tokia buvo komandos trenerio bei, galbūt, naujojo prezidento F.Martino reakcija, į viešai Ronaldo išreikštą kritiką "Real" sirgalių adresu.

Vis tik toks trenerio Lopezo Caro sprendimas pasirodė teisingas, kai jau ketvirtą minutę šeimininkus į priekį išvedė A.Cassano, galva į vartus nukreipęs Roberto Carloso iš kairiojo krašto skersuotą kamuolį. Pavykus įmušti greitą įvartį "Real" ir toliau atakavo priešininkų vartus ir, kai atrodė, kad Karališkasis klubas paims iniciatyvą į savo rankas, rezultatą išlygino Serbijos ir Juodkalnijos rinktinės puolėjas Mateja Kežmanas, gavęs perdavimą iš Peterio Luccino ir pergudravęs "Real" vartų sargą Ikerą Casillasą.

Tačiau šis įvartis nesugniuždė pakiliai nusiteikusių šeimininkų, ir dar iki pirmojo kėlinio pabaigos "Real" atstatė vieno įvarčio pranašumą, kai po puikaus Zinedine`o Zidane`o bei Davido Beckhamo žaidimo smūgiu iš arti pasižymėjo pastaruoju metu nemažai kritikos sulaukęs Julio Baptista.

Verta paminėti, kad rungtynėms artėjant į pabaigą aikštėje pasirodė "Real" kapitonas Raulis, pakeitęs A.Cassano. Ispanui tai buvo jubiliejinės 400-osios rungtynės Ispanijos čempionate.

Besiruošdama atsakomąjai UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio dvikovai su "Chelsea" čempionato lyderė "Barcelona" iškovojo puikią pergalę prieš svečiuose gerai žaidžiančius La Korunijos "Deportivo".

Rungtynes puikiai pradėjo šeimininkai, kai jau trečią minutę baudos smūgiu įvartį įmušė "Barcos" lyderis Ronaldinho. Tačiau vėliau "Deportivo" pasinaudojo vangia šeimininkų gynyba ir išsiveržė į priekį 2-1, o po įvartį galvą po standartinių situacijų įmušė gynėjai Juanma ir Jorge Andrade.

Vis tik dar iki pirmojo kėlinio pabaigos švedas Henrikas Larssonas puikiu smūgiu galva išlygino rezultatą, o įpusėjus antrajam kėliniui kamerūnietis Samuelis Eto`o įmušė pergalingą įvartį.

Kitose šeštadienio rungtynėse tikru didvyriu tapo Argentinos rinktinės saugas Juanas Romanas Riquelme, įmušęs du įvarčius į Vitorijos "Alaves" vartus ir padėjęs "Villarreal" iškovoti svarbią pergalę prieš Baskijos klubą.

Taip pat labai svarbią pergalę iškovojo "Cadiz", namuose 2-0 įveikęs krizę išgyvenančius Barselonos "Espanyol" futbolininkus ir pakilęs iš turnyrinės lentelės dugno.

Šeštadienio rungtynių statistika

Madrido "%c00003" 2 - 1 Madrido "%c00017"
4` [1 - 0] Antonio Cassano
27` [1 - 1] Mateja Kezman
40` [2 - 1] Julio Baptista

"%c00253" 2 - 0 Barselonos "%c00102"
74` [1 - 0] Abraham Paz
88` [2 - 0] Jonathan Sesma

"%c00086" 3 - 2 Vitorijos "%c00252"
11` [0 - 1] John Aloisi
29` [1 - 1] Juan Roman Riquelme
36` [1 - 2] Enrique de Lucas
64` [2 - 2] Juan Roman Riquelme
83` [3 - 2] Guillermo Franco

"%c00006" 3 - 2 La Korunijos "%c00089"
3` [1 - 0] Ronaldinho
15` [1 - 1] Juanma
28` [1 - 2] Jorge Andrade
34` [2 - 2] Henrik Larsson
61` [3 - 2] Samuel Eto`o